Акция: Купить котел, насос, конвектор, теплый пол, водонагреватель, радиатор, кондиционер со СКИДКОЙ 5%
Теплогенераторные модули, отопление, Аргус-сервис
Teplocom Car Logo
Интернет-магазин Скидка 5% + Промышленное Доставка и оплата Статьи Модульные котельные Купить в кредит Дропшиппинг О нас
Киев: (044) 362-4000, (067) 472-0377
 Статья детально

"Досконалість не тільки в помпах" ("М+Т" №04.2002)


Статья из раздела: Статьи про оборудование: WILO

Информация: Насос, Насос водяной, Насос Wilo

Перейти к описанию торговой марки WILO (ВИЛО)
У Європі у кожній другій будівлі встановлені помпи, що застосовуються у різних системах: водопостачання, опалення, кондиціонування, відведення стоків, пожежогасіння. Помпи WILO відрізняються надійністю, зручністю монтажу, енергоефективністю та високим рівнем технічної підтримки. Сьогодні ми представляємо всього лише п’ять прикладів із величезної кількості помпових установок Wilo в Україні
 

 

залізничний вокзал «Південний», м. Києв

Одним із прикладів комплексного застосування помп Wilo є будівля готелю «Кемпінські» в Одесі. Абсолютно новий об’єкт у центрі міста потребував вирішення всіх питань, пов’язаних з водою: створення достатнього тиску холодної води навіть на верхніх поверхах, забезпечення циркуляції води в системах опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання, підживлення системи опалення свіжою водою і, нарешті, відведення стічних та фекальних вод. Для вирішення всіх цих питань були застосовані помпи виробництва Wilo.


готель «Кемпінські», м. Одеса

Основною проблемою висотних будівель, що активно зводяться нині, є подавання води на верхні поверхи. З одного боку, необхідно створити достатній тиск, щоб підняти воду нагору й забезпечити потрібний напір у кранах. А з іншого, при застосуванні для всієї будівлі однієї високонапірної станції на нижніх поверхах буде створюватися неприпустимо високий тиск води у трубопроводі. Тому систему водопостачання таких будівель слід розподіляти на зони. Так і було зроблено в системі водопостачання готелю «Кемпінські»: застосовані дві багатопомпові установки з баками-гідроакумуляторами Reflex: WILO CO-4 MVI1603/CR для нижньої зони (1–6 поверх) та WILO CO-4 MVI1605/CR для верхньої зони (6–22 поверх), що дозволило встановити в усій будівлі оптимальний тиск води у трубопроводах. Така ж проблема була вирішена й у висотній будівлі на бульварі Лесі Українки в Києві. Тут тиск води в міському трубопроводі достатній для водопостачання нижньої зони будівлі, а для верхньої зони була застосована багатопомпова установка WILO CO-4 MVI807/CR з баком-гідроакумулятором Reflex. Застосування багатопомпової установки гарантує підтримання заданого тиску при зміні витрат води від нуля до максимального значення, а бак-гідроакумулятор обмежує кількість ввімкнень помп протягом години.


Житловий будинок на бульварі Лесі Українки, м. Київ

Для циркуляції води в системі опалення готелю «Кемпінські» застосований ряд помп серії Wilo IPn, завдяки чому було встановлено збалансовані витрати теплоносія по всіх гілках системи опалення. Ще одна група помп серії Wilo IPn задіяна в контурах циркуляції води в системі гарячого водопостачання. Із застосуванням таких контурів заощаджується вода (не потрібно, відкривши кран, чекати, поки піде гаряча вода) й забезпечується комфорт (гаряча води наявна одразу навіть на останньому поверсі). Третя група помп серії Wilo IPn установлена у системі кондиціонування й застосовується для перекачування холодоагенту. В усіх трьох системах (опалення, кондиціонування та ГВП) завдяки своїм характеристикам (широкий діапазон температур і типів перекачуваних середовищ) були застосовані помпи однієї серії – Wilo IPn, що спрощує налагодження й обслуговування всього об’єкта в цілому. Підживлювання системи опалення такої будівлі – задача не з легких, оскільки висотна будівля потребує застосування високонапірної помпи. З цією метою була встановлена однопомпова станція Wilo CO-1 MVI201/CR для автоматичного контролю тиску в системі й підживлення її в разі необхідності. Установка WILO FH80-07 для відведення стічних та фекальних вод служить для гарантованого відкачування стоків у міську каналізацію, що виключає будь-які аварійні ситуації на об’єкті.


Одеський припортовий завод у м. Южному Одеської області

Прикладами застосування наших фекальних помп є Одеський припортовий завод у м. Южному Одеської області та новий залізничний вокзал «Південний» у Києві. Відведення дощової води від дачного або навіть від міського будинку є простим технічним рішенням, але для заводу, розміри якого можна порівняти з розмірами невеликого міста, це вже складна технологічна задача. Тому на ОПЗ було прийняте рішення застосовувати дві занурювальні помпи WILO Drain TP 150 (основна–резервна) для перекачування дощової води із центрального колектора. А для такого важливого об’єкта у центрі столиці, як залізничний вокзал, були обрані дві помпи WILO Drain TC 80. Завдяки такому рішенню забезпечується відведення стоків у міський колектор навіть від санвузлів, установлених на підземних поверхах вокзалу, нижче рівня колектора. На обох об’єктах застосовується прилад керування двома помпами WILO Drain-Control 2, який дозволяє гнучко переналагоджувати систему. Завдяки йому забезпечується зручне настроювання параметрів роботи установки (наприклад, рівнів ввімкнення основної та резервної помп), контролюється робота помп, помпи періодично переключаються з режиму «основний» на «резервний» та навпаки для однакового напрацювання на відмову й видаються всі необхідні сигнали на центральний диспетчерський пульт.


готель «Прем’єр Палац», м. Києв

Ще однією областю застосування помп WILO є пожежогасіння. Основними вимогами до помп пожежогасіння є надійність, постійна готовність до пуску та можливість роботи у складних умовах. Такими є помпи серії WILO-Norm NP, застосовані у системі пожежогасіння п’ятизіркового готелю «Прем’єр Палац» у Києві. Тут установлена двопомпова станція пожежогасіння WILO CO-2 NP65/250-37/2-ER, одна помпа якої є робочою, а друга – резервною. У готелі встановлена спринклерна система пожежогасіння, що припускає постійну наявність води в усій системі з необхідним тиском. З цією метою застосовується однопомпова станція WILO CO-1 MVI1410/ER-S, яка стежить за тиском у системі і, в разі необхідності, підкачує її. При такій системі встановлення помп у перші хвилини пожежі високонапірна помпа подаватиме воду, надаючи необхідний час основній пожежній помпі ввімкнутися й вийти на заданий режим. Все це гарантує надійну роботу системи.

На якому б об’єкті не застосовувалися наші помпи, марка WILO завжди гарантує якість, надійність і сервіс. Наші спеціалісти готові допомогти вам в усіх технологічних питаннях, пов’язаних із проектуванням та експлуатацією обладнання WILO."Досконалість не тільки в помпах"
(журнал "М+Т" №04.2002)
За матеріалами, наданими компанією «Віло Україна»


 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: WILO
 · WILO-Stratos у дії (Стаття "М+Т", №07,2004, ВІЛО УКРАЇНА, Представництво у Києві)
 · Wilo - розумний ПІДХІД до водовідведення (Стаття "М+Т", №04,2004)
 · Насос допоможе заощадити (СтаттяМ+Т, №10,2007, Геннадій Поберезніченко, керівник регіональних продажів "ВІЛО Україна")
 · Насосне обладнання у сучасних системах ОВК (Стаття "М+Т",№01,2008, Володимир Мирошко, регіональний представник «ВІЛО Україна»)
 · Насоси, готові до майбутнього
 · "IL, BL, DL – новi циркуляцiйнi помпи WILO" ("М+Т" №07.2001)
 · "Станцiї пожежогасiння WILO" ("М+Т" №08.2001)
 · "Обладнання для відведення стоків" ("М+Т" №01.2001)
 · "Автоматика керування помпами" ("М+Т" №05.2001)
 · "Високоефективні помпи з низьким споживанням електроенергії" ("М+Т" №01.2002)
 · "Помпи WILO для стічних вод" ("М+Т" №02.2002)
 · "Водопостачання в заміському будинку" ("М+Т" №03.2002)
 · "Досконалість не тільки в помпах" ("М+Т" №04.2002)
 · "Електронне регулювання циркуляційних помп" ("М+Т" №06.2002)
 · "Ефективність систем керування" ("М+Т" №07.2002)
 · "Вибрати помпу нескладно" ("М+Т" №01.2003)
 · "Нове ім’я в сім’ї Wilo" ("М+Т" №02.2003)
 · "Автономне водопостачання" ("М+Т" №03.2003)
 · "Wilo − новини" ("М+Т" №04.2003)
 · "Напередодні опалювального сезону: Новинки від Wilo" ("М+Т" №06.2003)
 · "Reflex Variomat – підтримування тиску i не тільки..." ("М+Т" №01.2004)
 · "Wilo – індивідуальні рішення" ("М+Т" №02.2004)

 Каталог товаров
·  Вентиляторы
·  Ветрогенераторы
·  Водонагреватели бойлеры
·  Газовая запорно-регулирующая арматура
·  Горелки газовые
·  Дизельные генераторные установки
·  Запасные части и комплектующие
·  Инфракрасный обогрев
·  Камины
·  Колонки водонагреватели
·  Конвекторы
·  Кондиционеры
·  КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
·  Модульные котельные газовые и твердотопливные
·  Нагревательный кабель, мат - Теплый пол
·  Насосы
·  Осушители воздуха
·  Очистители воздуха
·  Полотенцесушители
·  Преобразователи частоты
·  Проектирование внутренних инженерных систем
·  Радиаторы
·  Расширительные баки, баки-аккумуляторы
·  Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
·  Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
·  Солнечные установки (Гелиосистемы)
·  Стабилизаторы напряжения, инверторы и ИБП
·  Тепловентиляторы
·  Тепловые завесы
·  Теплообменники
·  Трубопроводная арматура (запорная)
·  Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса

 Торговые марки
Все торговые марки

AE TECHNLOGY - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AIRWELL - кондиционеры сплит-системы
ALF - инфракрасные обогреватели
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ARISTON - водонагреватели электрические накопительные
ATLANTIC - электрические конвекторы
ATMOS - котлы твердотопливные, котлы пиролизные
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BALLU - осушители воздуха
BAXI - котлы газовые
BIASI - газовые настенные и стационарные (напольные) котлы
BIOKAITRA - пеллетные котлы
BONGIOANNI - газовые котлы
BOSCH - колонки, газовые, твёрдотопливные и конденсационные котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
BURGMANN - торцевые уплотнения
CHAFFOTEAUX & MAURY - газовые, конденсационные котлы, водонагреватели, колонки
CHALLENGER - аккумуляторы для ИБП
CUMMINS - дизельные генераторные установки
DAIKIN - кондиционеры, очистители воздуха
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
ECOR PRO - осушители воздуха
ECOSOFT - системы фильтрации воды и водоподготовки
EKOTEZ - осушители воздуха
ELEKS - стабилизаторы напряжения
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
EXA-POWER - инверторы напряжения и ИБП
FERROLI - газовые и твердотопливные котлы
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
FUJITSU - кондиционеры, очистители воздуха
GALANZ - кондиционеры сплит-системы
GESAN - дизельные генераторные установки
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HARGASSNER - твёрдотопливные пеллетные котлы
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
HYUNDAI - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
IMMERGAS - газовые котлы
IMP PUMPS - циркуляционные насосы для систем отопления и водоснабжения
INTERPUMP - насосы высокого давления для автомоек
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KLIMA HITZE - бойлеры водонагреватели навесные
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KRIGER - котлы твёрдотопливные стальные
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
LECHMA - каминные топки с водяным контуром, камины
LOGICPOWER - стабилизаторы напряжения
MASTER DESA - тепловентиляторы, нагреватели воздуха
MEIBES - солнечные коллектора, насосные группы
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PANASONIC - кондиционеры сплит-системы
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки, бойлеры, водонагреватели
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
RODA - твердотопливные котлы
SALICRU - источники бесперебойного питания
SALMSON - насосы циркуляционные
SALUS CONTROLS - регуляторы и автоматика для систем отопления
SCHULZ - теплоаккумулирующие емкости
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SMARTWAY - кондиционеры сплит-системы
SONNIGER - газовые тепловентиляторы
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TEPLOBAK - емкости аккумуляционные
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
THERMONA - газовые, электрические и твёрдотопливные котлы, каскадные котельные, солнечные системы
UFO - инфракрасные обогреватели, вентиляторы
UNICAL - котлы стационарные водогрейные
VENTURA - аккумуляторы для ИБП
VERIA - электрический теплый пол, кабели и маты
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
VTS - тепловые завесы
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции, промышленные насосы
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты
КИЕВ
доставка по Украине
доставка по Киеву 
- бесплатная
от 4000 грн

(044) 362-4000
(044) 362-7000
(044) 362-1530
(067) 474-0206 Оптовый
(067) 472-0377 Розничный
E-mail: info@teplo.com

ЧЕРКАССЫ
(0472) 33-00-50
(0472) 33-00-60 (факс)
(067) 538-6300 

СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ


Подписывайтесь на наши каналы, следите за новостями, получайте свежую информацию об акциях и скидках.

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Ключевые слова

Полный список тематических подборов


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
Проточные и накопительные газовые водонагреватели (Статья "Аква-Терм", №02, 2005)

"У авангарді технологій"

"Твердое топливо вновь актуально"

"Пластиковые водопроводные трубы" (Журнал "С.О.К." 21.08.2005)

"Что такое электрическая система подогрева пола"

"Образование газов и шума в тепловых установках" (по материалам "Геркон-Сервис")

"Кабель DEVI для покрівельних установок" (статья компании "DEVI")

"Теплая дорожка к свету (обзор рынка обогревательных приборов)" (Журнал "Новосёл" №24 (63) 2005)

Насоси Seepex для високов’язких та абразивних середовищ (M+T,№03.2007)

"Danfoss". Расширена линейка автоматических самобалансирующихся клапанов AB-QM ("Данфосс INFO" №1,02.2009)


Все статьи и обзоры...

Если Вы заметили в тексте на сайте ошибку, пожалуйста выделите её мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Система Orphus

  Top100+ :: TEPLO.com   <Журнал С.О.К. - Сантехника, Отопление, Кондиционирование> ТеплоВики
энциклопедия
отопления
  SpyLOG Rated by MyTOP Rambler's Top100

Киев - Винница - Днепропетровск - Донецк - Житомир - Запорожье - Ивано-Франковск - Кировоград - Луганск - Луцк - Львов - Николаев - Одесса - Полтава - Ровно - Симферополь - Сумы - Тернополь - Ужгород - Харьков - Херсон - Хмельницкий - Черкассы - Чернигов - Черновцы


Интернет-магазин | Скидка 5% | Статьи | Галерея | Монтаж | Документация | Форум | Топ 100 | Промышленное оборудование | Модульные котельные | Поквартирное отопление | Как купить | Доставка | Ссылки | Новости | О нас | Сервисные центры | Карта сайта

Авторское право ТеплоКом © 2004-2020. Все права защищены.
Разработка ® Denis A. Cherkasov