Акция: Купить котел, насос, конвектор, теплый пол, водонагреватель, радиатор, кондиционер со СКИДКОЙ 5%
Теплогенераторные модули, отопление, Аргус-сервис
Teplocom Car Logo
Интернет-магазин Скидка 5% + Промышленное Доставка и оплата Статьи Модульные котельные Купить в кредит Дропшиппинг О нас
Киев: (044) 362-15-30, (067) 538-63-00
 Статья детально

Комфорт в абсолюті (Стаття "М+Т", 4,2008)
Статья из раздела: Статьи про оборудование: ATLANTIC
Перейти к описанию торговой марки ATLANTIC (Атлантик)


Загальносвітова тенденція — відмова від обладнання, що споживає дорогий газ, і перехід на прилади, які працюють від електроживлення. Франція, як лідер в області атомної енергетики, давно вже зробила ставку на електроприлади. Це безпечно, це екологічно, це вигідно! Електричні накопичувальні водонагрівачі — важлива позиція у виробничій програмі концерну Atlantic. Постійно зростаючий попит і стабільний збут стимулюють розвиток виробництва: у 2007 році на заводах Atlantic вироблено два мільйони побутових водонагріва чів. У Франції Atlantic займає 60% ринку електричних конвекторів та ЕВН, продукція концерну добре продається на всіх європейських ринках. В Україні торговельна марка Atlantic відома вже 10 років. Що робить водонагрівачі Atlantic настільки популярними? Високі стандарти якості, які означають насамперед надійність. Кожна партія водонагрівачів проходить декілька етапів контролю якості. Перевіряються поздовжнє й кругове зварювання елементів конструкції водонагрівачів, після візуального контролю баки наповнюються водою для перевірки водонепроникності й ізоляції, товщина емалевого шару перевіряється ультразвуком. Усі функції системи, включаючи номінальну потужність, проходять тестування.
Важлива складова успіху водонагрівачів Atlantic — застосування унікальних технологій на кожному етапі емалювання, від підготовки поверхні сталевого бака до випалювання й охолодження. Внутрішній бак водонагрівача працює в умовах підвищеного тиску и високої температури, у результаті перепадів тиску або температури відбувається незначне його «розширення». Дуже важлива характеристика емалі — її еластичність, тобто здатність витримувати навантаження. Емаль водонагрівачів Atlantic відрізняється стійкістю до хімічно агресивних середовищ, особливою міцністю й еластичністю.
Склад емалей у різних виробників дуже схожий. Високу якість емалі водонагрівачів Atlantic забезпечує додавання кварцу й унікальна технологія нанесення. Після численних досліджень, проведених концерном Atlantic Group, було доведено, що для моделей різного об'єму й призначення доцільно використовувати різні способи нанесення емалі. При виробництві водонагрівачів середнього об'єму (50—100 л) найбільш ефективним є електростатичний метод, що забезпечує виняткову рівномірність нанесення шару. При виробництві водонагрівачів великого об'єму (більше 100 л) застосовується суспензійна технологія.
Перед нанесенням емалевого шару сталевий робочий бак, як правило, обробляють хімічними розчинами. Технологія Atlantic передбачає очищення поверхні методом шліфування дрібним сталевим дробом, що розпорошується під тиском 30 бар, після чого продувається повітрям для очищення від частинок. Така обробка бака дорожча, але вона дозволяє на виході одержати ідеально Основний «ворог» робочого бака — електрохімічна корозія, результатом якої може бути теча. Згодом в емалі під впливом перепадів температури, високого тиску и гарячої води можуть утворюватися мікротріщини й метал бака вступає в хімічну реакцію. Тому у виробництві водонагрівачів особлива увага приділяється методам антикорозійного захисту. Водонагрівачі серії O'PRO додатково оснащені компенсаційним опором, застосування якого «підсилює» дію магнієвого анода. Крім цього споживачі, які віддали перевагу серії O'PRO, одержують додаткову опцію від виробника: сертифікат, який можна обміняти в будь-якому сертифікованому сервісному центрі на новий магнієвий анод.
У 2008 році модельний ряд водонагрівачів Atlantic розширився за рахунок нової серії — Steatite, яка стала лідером за кількістю інновацій, що забезпечують надійність і довговічність. Усі водонагрівачі серії Steatite оснащені «сухим» ТЕНом, який закріплений під кутом до осі водонагрівача.
У водонагрівачах із «сухим» ТЕНом електрохімічна корозія виключається, оскільки матеріали всередині бака однорідні: нагрівальний елемент поміщають в емальовану гільзу. Магнієвий анод служить уже як додатковий засіб захисту й, в основному, перешкоджає утворенню твердих вапняних відкладень на стінках бака й ТЕНа. «Сухі» ТЕНи вже давно не новинка на ринку водонагрівачів. «Сухими» ТЕНами оснащені дорогі серії водонагрівачів Electrolux і Gorenje. Основні недоліки такого ТЕНа — невелика площа нагрівання й висока температура поверхні емальованої гільзи, що призводить до прискореного утворення накипу й «заростання» ТЕНа; розтріскування емалі та зниження робочого ресурсу ТЕНа.
Стеатитовий ТЕН розроблений Atlantic з урахуванням цих недоліків. Мова йде про «сухий» ТЕН нового покоління. Нагрівальні елементи в такому ТЕНі розміщені в ребристому керамічному «кожусі» із спресованого під високим тиском кремнію, що має виняткові ізоляційні властивості. За рахунок більш масивного флан¬ця, на який кріпиться стеатито¬вий ТЕН, збільшена площа по-верхні колби, що віддає тепло. Емаль колби в процесі роботи водонагрівача зазнає меншого температурного впливу, отже, строк її служби зростає.
Сам нагрівальний елемент закріплений під кутом 12 градусів до осі водонагрівача, що дозволяє забезпечити ефективне нагрівання при горизонтальному монтажі. З урахуванням можливості горизонтального монтажу розроблена й форма водозабірної трубки: у систему ГВП надходить тільки найгарячіша вода. Така конструкція дозволяє досягти кращих показників за такими критеріями, як продуктивність, надійність і довговічність.
Усі водонагрівачі Atlantic оснащені спеціальними ущільнювальними прокладками, які повністю закривають найбільш чутливий до корозії елемент — нижню частину внутрішньої поверхні бака, що є додатковою перевагою порівняно з аналогами інших виробників.
Проточно-накопичувальні водонагрівачі Atlantic максимально адаптовані до комунальних умов у нашій країні. Підвищений тиск у системі водопостачання може призвести до виходу водонагрівача з ладу. Робочий тиск внутрішнього бака водонагрівачів Atlantic становить 9 атм, що особливо важливо для мешканців перших поверхів багатоповерхового будинку.
У 2008 році, відповідаючи на постійно зростаючі запити ринку, Atlantic істотно модернізував модельний ряд водонагрівачів. Можна з упевненістю сказати, що на сьогоднішній день в асортименті торговельної марки прдставлені передові моделі, які не мають аналогів на ринку. Істотно оновився й дизайн: для серій Steatite і O'PRO розроблені баки у формі елегантного паралелепіпеда з винесеною панеллю керування та компактні моделі Slim із зовнішнім діаметром 380 мм. Водонагрівачі Steatite Slim і O'PRO Slim призначені для встановлення в умовах обмеженого простору. Вони добре вбудовуються у вузькі ніші, у стінні шафи. Компактна форма надає переваги не лише при плануванні інтер'єра, вона означає також підвищення продуктивності на 30% порівняно з моделями традиційної конструкції, оскільки дзеркало змішування в таких водонагрівачах значно менше.
Електроводонагрівачі під торговельною маркою Atlantic на українському ринку представлені об'ємом від 10 до 300 л, є моделі у горизонтальному й вертикальному виконанні, а також моделі, призначені як для вертикального, так і для горизонтального монтажу.
Atlantic пропонує також ряд малолітражних моделей 10 і 15 л для монтажу над мийкою або під мийкою, які дуже зручні для забезпечення гарячою водою однієї водорозбірної точки: на кухні або у санвузлі.

(Стаття "М+Т", №4,2008,Сергій Тарасов - комерційний директор «Атлантик - Гейзер»)

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: ATLANTIC
 · Комфорт в абсолюті (Стаття "М+Т", 4,2008)
 · "Самое человечное тепло" (статья об электрических конвекторах)
 · "Часто задаваемые ВОПРОСЫ по электрическому тепловому оборудованию" (сайт компании "Греса")
 · "Противопростудное для ванны…" (сайт "Идеи Вашего дома")
 · "Часто задаваемые ВОПРОСЫ по водонагревательному оборудованию" (компания "Греса")

 Каталог товаров
·  Генератор воднево-кисневий для інгаляцій
·  Запасные части для котлов
·  Насосы
·  КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
·  Модульные котельные газовые и твердотопливные
·  Инфракрасный обогрев
·  Нагревательный кабель, мат - Теплый пол
·  Вентиляторы
·  Ветрогенераторы
·  Водонагреватели бойлеры
·  Газовая запорно-регулирующая арматура
·  Горелки газовые
·  Дизельные генераторные установки
·  Запасные части и комплектующие для насосов
·  Камины
·  Колонки водонагреватели
·  Конвекторы
·  Кондиционеры
·  Осушители воздуха
·  Очистители воздуха
·  Полотенцесушители
·  Преобразователи частоты
·  Проектирование внутренних инженерных систем
·  Радиаторы
·  Расширительные баки, баки-аккумуляторы
·  Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
·  Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
·  Солнечные установки (Гелиосистемы)
·  Стабилизаторы напряжения, инверторы и ИБП
·  Тепловентиляторы
·  Тепловые завесы
·  Теплообменники
·  Трубопроводная арматура (запорная)
·  Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса

 Торговые марки
Все торговые марки

AE TECHNLOGY - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AIRWELL - кондиционеры сплит-системы
ALF - инфракрасные обогреватели
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ARISTON - водонагреватели электрические накопительные
ATLANTIC - электрические конвекторы
ATMOS - котлы твердотопливные, котлы пиролизные
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BALLU - осушители воздуха
BAXI - котлы газовые
BIASI - газовые настенные и стационарные (напольные) котлы
BIOKAITRA - пеллетные котлы
BONGIOANNI - газовые котлы
BOSCH - колонки, газовые, твёрдотопливные и конденсационные котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
BURGMANN - торцевые уплотнения
CHAFFOTEAUX & MAURY - газовые, конденсационные котлы, водонагреватели, колонки
CHALLENGER - аккумуляторы для ИБП
CUMMINS - дизельные генераторные установки
DAIKIN - кондиционеры, очистители воздуха
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
ECOR PRO - осушители воздуха
ECOSOFT - системы фильтрации воды и водоподготовки
EKOTEZ - осушители воздуха
ELEKS - стабилизаторы напряжения
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
EXA-POWER - инверторы напряжения и ИБП
FERROLI - газовые и твердотопливные котлы
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
FUJITSU - кондиционеры, очистители воздуха
GALANZ - кондиционеры сплит-системы
GESAN - дизельные генераторные установки
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HARGASSNER - твёрдотопливные пеллетные котлы
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
HYUNDAI - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
IMMERGAS - газовые котлы
IMP PUMPS - циркуляционные насосы для систем отопления и водоснабжения
INTERPUMP - насосы высокого давления для автомоек
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KLIMA HITZE - бойлеры водонагреватели навесные
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KRIGER - котлы твёрдотопливные стальные
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
LECHMA - каминные топки с водяным контуром, камины
LOGICPOWER - стабилизаторы напряжения
MASTER DESA - тепловентиляторы, нагреватели воздуха
MEIBES - солнечные коллектора, насосные группы
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PANASONIC - кондиционеры сплит-системы
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки, бойлеры, водонагреватели
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
RODA - твердотопливные котлы
SALICRU - источники бесперебойного питания
SALMSON - насосы циркуляционные
SALUS CONTROLS - регуляторы и автоматика для систем отопления
SCHULZ - теплоаккумулирующие емкости
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SMARTWAY - кондиционеры сплит-системы
SONNIGER - газовые тепловентиляторы
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TEPLOBAK - емкости аккумуляционные
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
THERMONA - газовые, электрические и твёрдотопливные котлы, каскадные котельные, солнечные системы
UFO - инфракрасные обогреватели, вентиляторы
UNICAL - котлы стационарные водогрейные
VENTURA - аккумуляторы для ИБП
VERIA - электрический теплый пол, кабели и маты
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
VTS - тепловые завесы
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции, промышленные насосы
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты
КИЕВ
(044) 362-15-30
(067) 538-63-00 Viber, Telegram 

ЧЕРКАССЫ
(0472) 65-95-77
(067) 538-63-00 Viber, Telegram 

E-mail: info@teplo.com

доставка по Украине.

СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ


Подписывайтесь на наши каналы, следите за новостями, получайте свежую информацию об акциях и скидках.

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Ключевые слова

Полный список тематических подборов


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
"Компания Junkers & Co. - 110 лет опыта"

"Досконалість не тільки в помпах" ("М+Т" №04.2002)

"О голубой воде и мембранной технологии" (Журнал "С.О.К." 15.04.2005)

Зберігати економно, транспортувати надійно (Стаття "М+Т", №01, 2008)

Твёрдотопливные котлы PROTHERM "КАПИБАРА" SOLITECH PLUS - новинка от компании PROTHERM (Статья Сен-Окт 2009 "АКВА-ТЕРМ")

"Конденсаційні настінні котли Junkers"

"Devi: системи захисту труб від замерзання" (Журнал "Ринок інсталяцій" №4 (99)/2005)(укр)

"Нове ім’я в сім’ї Wilo" ("М+Т" №02.2003)

"Danfoss" фокусируется на тепловых насосах ("Данфосс INFO" №3/2006)

Насос допоможе заощадити (СтаттяМ+Т, №10,2007, Геннадій Поберезніченко, керівник регіональних продажів "ВІЛО Україна")


Все статьи и обзоры...

Если Вы заметили в тексте на сайте ошибку, пожалуйста выделите её мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Система Orphus

  Top100+ :: TEPLO.com   <Журнал С.О.К. - Сантехника, Отопление, Кондиционирование> ТеплоВики
энциклопедия
отопления
  SpyLOG Rated by MyTOP Rambler's Top100

Киев - Винница - Днепропетровск - Донецк - Житомир - Запорожье - Ивано-Франковск - Кировоград - Луганск - Луцк - Львов - Николаев - Одесса - Полтава - Ровно - Симферополь - Сумы - Тернополь - Ужгород - Харьков - Херсон - Хмельницкий - Черкассы - Чернигов - Черновцы


Интернет-магазин | Скидка 5% | Статьи | Галерея | Монтаж | Документация | Форум | Топ 100 | Промышленное оборудование | Модульные котельные | Поквартирное отопление | Как купить | Доставка | Ссылки | Новости | О нас | Сервисные центры | Карта сайта

Авторское право ТеплоКом © 2004-2021. Все права защищены.
Разработка ® Denis A. Cherkasov