Акция: Купить котел, насос, конвектор, теплый пол, водонагреватель, радиатор, кондиционер со СКИДКОЙ 5%
Теплогенераторные модули, отопление, Аргус-сервис
Teplocom Car Logo
Интернет-магазин Скидка 5% + Промышленное Доставка и оплата Статьи Модульные котельные Купить в кредит Дропшиппинг О нас
Киев: (044) 362-4000, (067) 472-0377
 Статья детально

"У авангарді технологій"
Статья из раздела: Статьи про оборудование: BAXI
Перейти к описанию торговой марки BAXI (Бакси)


Холдинг BAXI GROUP є однією з найбільших та високопрофесійних компаній у світі у галузі опалення та домашнього комфорту. Висока якість, яка здобула славу у споживачів по всій Європі, зумовлена тим, що кожна одиниця обладнання, яка вироблена на заводах холдингу BAXI GROUP, проходить кілька етапів індивідуальної перевірки

Холдинг BAXI GROUP є однією з найбільших та високопрофесійних компаній у світі у галузі опалення та домашнього комфорту. Холдинг був заснований в Англії 1866 року. На сьогодні у його структуру входять 28 компаній та 35 заводів, які розташовані в Англії, Італії, Франції, Німеччині, Данії і Туреччині, із загальною кількістю співробітників понад 6000 особ. Щороку холдинг виробляє близько 1100000 одиниць опалювальних систем, займаючи друге місце у Європі (12% європейського ринку). Загальний обіг холдингу складає понад 1 млрд ЄВРО.
У основі філософії BAXI лежить чітке наслідування побажанням та запитам покупця. Компанія постійно працює над створенням обладнання, яке оптимально відповідатиме актуальним потребам ринку. При цьому BAXI не зупиняється на досягнутому й, успішно працюючи з партнерами сьогодні, продовжує удосконалювати технології, щоб задовольнити потреби клієнтів і у майбутньому.
Це є стратегія BAXI: визначити нові потреби покупця за рахунок створення кожного разу більш комфортного та ефективного обладнання. Останні 12 місяців BAXI GROUP спостерігає за європейським ринком опалювального обладнання, щоб зрозуміти актуальні на сьогоднішній день напрями та вимоги ринку, імовірну їх еволюцію протягом наступних 2-3 років. У такий спосіб визначаються можливі шляхи у досягненні інтегрованого підходу до керування асортиментом. З цією метою у холдингу була зібрана група професіоналів для роботи з оптимізації номенклатури товару з урахуванням потреб локальних ринків, що дозволить BAXI GROUP раціоналізувати та розвинути продукцію, яку вона випускає.
Разом зі світовою тенденцією росту цін на паливо, а також змін кліматичних умов, відповідно зростає і цікавість споживачів до екологічно нешкідливих джерел опалення. Простеживши цю тенденцію ринку, холдинг BAXI GROUP розпочав активні розробки альтернативних джерел опалення, таких як міні та мікро СНР, які базуються на комбінованому використанні тепла та енергії системи опалення сонячною енергією, теплові насоси та біокотли. Особлива увага при цьому приділяється розвиткові конденсаційних котлів. На сьогоднішній день активну розробку та випуск доступних та якісних конденсаційних котлів веде компанія Baxi France.
Світовий ринок котлів високої продуктивності стрімко зростає: тільки у Франції очікується, що понад 50% продажу протягом наступних двох років припадатимуть на конденсаційні котли.
Тому Baxi France уже представила на ринку декілька нових моделей: два підлогових газових котла Chapeee Moorea 1 HTE та Ideal Standard Phoenis HTE, та два підлогових рідкопаливних котла Chappee Bora HTE та Ideal Standard Geodis HTE. Розробки у галузі альтернативних систем опалення здійснюють в усіх компаніях холдингу BAXI GROUP. Так, у Данії та Великобританії Baxi – лідер на ринку біокотлів, які працюють на дровах та хлібних злаках. Такі котли є джерелом „чистого тепла”, вони не викидають в атмосферу вуглекислий газ, абсорбуючи його під час спалювання палива.
У Німеччині компанія Senertec виробляє легкий опалювальний блок DCHP потужністю 5,5 кВт, який працює на нафтопродуктах або газі. Блок DCHP виробляє і тепло, і енергію, завдяки чому він найбільше користується попитом у країнах Європи.
Розробки у цій галузі веде також European Fuel Cell (EFC). EFC працює над виробництвом паливного елемента потужністю над 1,5 кВт – CHP, який би переробляв водень у тепло та енергію, залишаючи побічним продуктом роботи воду.
Не дивлячись на те, що пройде якийсь час перш ніж ця технологія широко використовуватиметься, уже зараз можна сказати, що цей продукт BAXI GROUP відповідатиме усім вимогам майбутнього. Зараз дослідні зразки CHP проходять випробування у Шотландії.
У ряду розробок альтернативних технологій опалення важливе місце посідають і системи, які працюють на сонячній енергії. Так компанія Brotje вже продає системи опалення і ГВП на сонячній енергії, розвиваючи та вдосконалюючи цю програму. У Великобританії розробкою цієї технології займаються одразу три компанії BAXI GROUP: UK Baxi, Potterton та Heatrea Sadia, в Іспанії – Roca.
Активно розвиваючи нові напрями у галузі опалення та ГВП, усі компанії BAXI GROUP велику увагу при цьому зосереджують на постійному контролі системи якості обладнання, яке вони виробляють.
На цей час усередині холдингу компанія BAXI SрA є центром з виробництва газових опалювальних котлів і посідає перше місце в Італії з виробництва настінних газових котлів. Загальний осяг виробництва складає 32 0000 одиниць настінних та 10 000 підлогових газових котлів на рік. На заводі BAXI SpA. встановлені та працюють 11 складальних ліній, на яких виготовляються настінні газові котли, та одна складальна лінія для виробництва підлогових котлів. Окрім того, компанія BAXI SpA. щорічно виробляє 250 тис. емальованих накопичувальних водонагрівачів. При цьому протягом багатьох років продукція BAXI демонструє відмінну якість: іще 1993 року компанія одна із перших в Італії отримала сертифікат ISO 9001.
На сьогодні відділ контролю якості виконує щорічно близько 50 перевірок, результати яких відстежує керівний директор компанії.
Лабораторія контролю якості, яка проводить випробування за строком експлуатації, виконує:
– перевірку розробок (за допомогою польових випробувань, узгоджених з деякими споживачами, наприклад: для моделей Luna/Combi 2000, до запуску у виробництво у польових умовах було протестовано понад 100 зразків);
– постійний контроль сировини, яка постачається;
– підготовка циклів контролю матеріалів;
– проведення інспекцій та перевірок продукції постачальників;
– виконання випробувань за строком експлуатації обладнання;
– оцінка специфічних процесів; – пошук первинних причин несправностей у польових умовах, яких проводиться разом з відділом обслуговування після продажу.
Окрім того, кожна одиниця обладнання, яка вироблена на заводах холдингу BAXI GROUP, проходить кілька етапів індивідуальної перевірки, чим і зумовлена її висока якість, яка здобула славу у споживачів по всій Європі.

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: BAXI
 · "Енергозберігаючі технології BAXI"
 · "Новинки и наиболее популярные модели настенных котлов BAXI и WESTEN"
 · "Теплообменник серии SLIM – умный, элегантный, компактный"
 · "У авангарді технологій"

 Каталог товаров
·  КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
·  Насосы
·  Колонки водонагреватели
·  Камины
·  Тепловые насосы
·  Конвекторы
·  Водонагреватели бойлеры
·  Тепловентиляторы
·  Инфракрасный обогрев
·  Нагревательный кабель, мат - Теплый пол
·  Модульные котельные газовые и твердотопливные
·  Газовая запорно-регулирующая арматура
·  Тепловые завесы
·  Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса
·  Расширительные баки, баки-аккумуляторы
·  Горелки газовые
·  Осушители воздуха
·  Ветрогенераторы
·  Солнечные установки (Гелиосистемы)
·  Вентиляторы
·  Дизельные генераторные установки
·  Запасные части и комплектующие
·  Стабилизаторы напряжения, инверторы и ИБП
·  Кондиционеры
·  Очистители воздуха
·  Полотенцесушители
·  Преобразователи частоты
·  Радиаторы
·  Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
·  Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
·  Теплообменники
·  Трубопроводная арматура (запорная)
·  Проектирование внутренних инженерных систем
·  Снято с производства

 Торговые марки
Все торговые марки

AE TECHNLOGY - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AIRWELL - кондиционеры сплит-системы
ALF - инфракрасные обогреватели
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ARISTON - водонагреватели электрические накопительные
ATLANTIC - электрические конвекторы
ATMOS - котлы твердотопливные, котлы пиролизные
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BALLU - осушители воздуха
BAXI - котлы газовые
BIASI - газовые настенные и стационарные (напольные) котлы
BIOKAITRA - пеллетные котлы
BONGIOANNI - газовые котлы
BOSCH - колонки, газовые, твёрдотопливные и конденсационные котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
BURGMANN - торцевые уплотнения
CHAFFOTEAUX & MAURY - газовые, конденсационные котлы, водонагреватели, колонки
CHALLENGER - аккумуляторы для ИБП
CUMMINS - дизельные генераторные установки
DAIKIN - кондиционеры, очистители воздуха
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
ECOR PRO - осушители воздуха
ECOSOFT - системы фильтрации воды и водоподготовки
EKOTEZ - осушители воздуха
ELEKS - стабилизаторы напряжения
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
EXA-POWER - инверторы напряжения и ИБП
FERROLI - газовые и твердотопливные котлы
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
FUJITSU - кондиционеры, очистители воздуха
GALANZ - кондиционеры сплит-системы
GESAN - дизельные генераторные установки
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HARGASSNER - твёрдотопливные пеллетные котлы
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
HYUNDAI - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
IMMERGAS - газовые котлы
IMP PUMPS - циркуляционные насосы для систем отопления и водоснабжения
INTERPUMP - насосы высокого давления для автомоек
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KLIMA HITZE - бойлеры водонагреватели навесные
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KRIGER - котлы твёрдотопливные стальные
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
LECHMA - каминные топки с водяным контуром, камины
LOGICPOWER - стабилизаторы напряжения
MASTER DESA - тепловентиляторы, нагреватели воздуха
MEIBES - солнечные коллектора, насосные группы
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PANASONIC - кондиционеры сплит-системы
PROTHERM - газовые, электрические и твёрдотопливные котлы, бойлеры
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки, бойлеры, водонагреватели
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
RODA - твердотопливные котлы
SALICRU - источники бесперебойного питания
SALMSON - насосы циркуляционные
SALUS CONTROLS - регуляторы и автоматика для систем отопления
SAUNIER DUVAL - газовые котлы
SCHULZ - теплоаккумулирующие емкости
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SMARTWAY - кондиционеры сплит-системы
SONNIGER - газовые тепловентиляторы
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TEPLOBAK - емкости аккумуляционные
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
THERMONA - газовые, электрические и твёрдотопливные котлы, каскадные котельные, солнечные системы
UFO - инфракрасные обогреватели, вентиляторы
UNICAL - котлы стационарные водогрейные
VAILLANT - котлы газовые, водонагреватели электрические проточные
VENTURA - аккумуляторы для ИБП
VERIA - электрический теплый пол, кабели и маты
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
VTS - тепловые завесы
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции, промышленные насосы
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты
КИЕВ
доставка по Украине
доставка по Киеву 
- бесплатная
от 4000 грн

(044) 362-4000
(044) 362-7000
(044) 362-1530
(067) 470-0354 Оптовый 
(067) 472-0377 Розничный
(067) 474-0206 Розничный
E-mail: info@teplo.com

ЧЕРКАССЫ
(0472) 33-00-50
(0472) 33-00-60 (факс)
(067) 470-3148 

СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ


Подписывайтесь на наши каналы, следите за новостями, получайте свежую информацию об акциях и скидках.

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Ключевые слова

Полный список тематических подборов


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
"Энергетический паспорт здания" (Журнал "С.О.К." 10.01.2005)

Фiльтри зi зворотним промиванням вiд Grunbeck (М+Т, №05.2004)

"«HotWell» - Пропозиція для автономного опалення: сучасна та вчасна" ("М+Т", №04.2006)

Фiльтрувальнi установки для басейнів (М+Т, №05.2002)

Вместо котла – тепловой насос

"Утепляйте двери воздухом!" (© "Литвинчук Маркетинг")

"Европейские и отечественные инженерные системы зданий часть 4." ("Данфосс INFO", №4.2008)

Особенности дисковых поворотных заслонок Danfoss «Баттерфляй» (Статья Данфосс INFO №4/2006)

"Современные дымоходы" (Журнал "С.О.К." 15.04.2005)

"Конденсаційні настінні котли Junkers"


Все статьи и обзоры...

Если Вы заметили в тексте на сайте ошибку, пожалуйста выделите её мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Система Orphus

  Top100+ :: TEPLO.com   <Журнал С.О.К. - Сантехника, Отопление, Кондиционирование> ТеплоВики
энциклопедия
отопления
  SpyLOG Rated by MyTOP Rambler's Top100

Киев - Винница - Днепропетровск - Донецк - Житомир - Запорожье - Ивано-Франковск - Кировоград - Луганск - Луцк - Львов - Николаев - Одесса - Полтава - Ровно - Симферополь - Сумы - Тернополь - Ужгород - Харьков - Херсон - Хмельницкий - Черкассы - Чернигов - Черновцы


Интернет-магазин | Скидка 5% | Статьи | Галерея | Монтаж | Документация | Форум | Топ 100 | Промышленное оборудование | Модульные котельные | Поквартирное отопление | Как купить | Доставка | Ссылки | Новости | О нас | Сервисные центры | Карта сайта

Авторское право ТеплоКом © 2004-2020. Все права защищены.
Разработка ® Denis A. Cherkasov