Акция: Купить котел, насос, конвектор, теплый пол, водонагреватель, радиатор, кондиционер со СКИДКОЙ 5%
Теплогенераторные модули, отопление, Аргус-сервис
Teplocom Car Logo
Интернет-магазин Скидка 5% + Промышленное Доставка и оплата Статьи Модульные котельные Купить в кредит Дропшиппинг О нас
Киев: (044) 362-4000, (067) 472-0377
 Статья детально

"Енергозберігаючі технології BAXI"
Статья из раздела: Статьи про оборудование: BAXI
Перейти к описанию торговой марки BAXI (Бакси)


Останнім часом український ринок котельного обладнання все більш стрімко завойовує конденсаційна опалювальна техніка, яка має найвищий ККД та найнижчій рівень викиду шкідливих речовин. І недивно, адже проблема енергозбереження, що викликана черговим зростанням цін на енергоносії, в Україні є особливо гострою.

Скорочене використання газу до 35% та збільшений ККД у середньому до 109% за рахунок здатності використовувати так звану „приховану” теплоту конденсаційної пари, що міститься у продуктах згоряння, робить конденсаційні котли на сьогодні найбільш доступним джерелом тепла. Окрім того, знижені витрати газу дозволяють зменшити викид NOx та СО в атмосферу до 80-90% порівняно зі звичайними опалювальними котлами.
Одними з найбільш запитуваних у Європі конденсаційних котлів малої та середньої потужності є котли виробництва італійської компанії BAXI S.p.A. У результаті безперервного процесу вдосконалення продукції, яка випускається, а також прагнення своєчасно реагувати на попит споживачів, увесь актуальний модельний ряд традиційних опалювальних котлів був втілений в аналогічний ряд конденсаційного обладнання.
У модельному ряду конденсаційних котлів BAXI вдало поєднуються багаторічний досвід та передові розробки італійського виробника. Завдяки спеціальній конденсаційній системі ці котли мають ККД близький до 110%, а за своїми екологічними параметрами перевершують найсуворіші вимоги сертифікаційних органів. Окрім того, усі конденсаційні котли BAXI не тільки забезпечують енергозбереження до 35% на рік порівняно зі звичайними котлами, але й є адаптованими до умов роботи в Україні: стійко працюють навіть при зниженні вхідного тиску газу до 5 мбар.
За безпеку роботи конденсаційних котлів BAXI відповідають датчики NTC, термостат захисту від перегріву води у первинному теплообміннику, датчик тяги, пресостат у системі опалення, який спрацьовує при недостатньому тиску води або при блокуванні насоса, система захисту від замерзання у контурі опалення та у контурі ГВП. Котли BAXI також оснащені системами захисту від блокування насоса та запобіжного клапана, які вимикаються кожні 24 години.

Увесь модельний ряд конденсаційних котлів оснащений модульованим пальником з електронною системою керування, що дозволяє регулювати температуру води у системі опалення та по контуру ГВП, підтримуючи заданий температурний режим.
Конденсаційні котли BAXI можна встановлювати як у традиційних, так у низькотемпературних системах опалення, у яких складаються ідеальні умови для конденсації, оскільки температура води завжди є нижчою за «точку роси».
Оскільки у конденсаційних котлах температура димових газів знижена до 60°С за рахунок ефекту конденсації, це дозволяє використовувати пластиковий димовідвід для деяких моделей котлів BAXI.

LUNA HT

Серія настінних конденсаційних котлів LUNA HT потужністю від 12 до 33 кВт – це чудове рішення для поквартирного опалення та приватних будинків. Котли цієї серії мають не тільки високу продуктивність (ККД 109,8%), але й забезпечують до 19 літрів гарячої води за хвилину (при Т=25°С). Інноваційним у котлах цієї серії є наявність датчика протоку, що фіксує витрати гарячої води.
Котли серії BAXI LUNA HT оснащені вбудованою погодозалежною автоматикою та системою самодіагностування, яка дозволяє визначити до 10 типів можливих несправностей. А електронна плата котла виробництва Siemens дозволяє легко приєднати зовнішній накопичувальний бойлер.
Переваги моделі:
– пальник та теплообмінник виготовлені із нержавіючої сталі AISI 316L;
– вторинний пластинчатий теплообмінник із нержавіючої сталі;
– цифровий дисплей з індикацією режимів роботи котла;
– можливість програмування на день у контурах опалення та ГВП;
– новий високоефективний датчик протоку;
– автоматичне самодіагностування;
– вбудована погодозалежна автоматика;
– елегантний дизайн та компактні розміри (76×45×35,4)
– прилад дистанційного керування виробництва Siemens (опція);
– датчик вуличної температури Siemens (опція).

LUNA HT Residential
Це нова серія настінних одноконтурних конденсаційних котлів збільшеної потужності (45 кВт – 65 кВт), яка є продовженням гами котлів серії LUNA HT. Дана серія розроблена відповідно до високих вимог, що висувають до сучасного дизайну, і з використанням новітніх технологічних розробок. Подвійний мікропроцесор забезпечує відмінні робочі характеристики котла. LUNA HT Residential – ідеальний варіант для використання в каскаді. Електронна плата котла від компанії Siemens та блоки керування, що є аксесуарами, дозволяють підключити у каскад до 12 котлів.
Котли даної серії оснащені автоматичним самодіагностуванням, яке дозволяє визначити до 10 можливих несправностей. Також модель LUNA HT Residential обладнана пальником, що, як і теплообмінник, виготовлений із нержавіючої сталі AISI 316L, з попереднім змішуванням газу і повітря та з повільним електронним розпалом. Додатковий комфорт в експлуатації досягається завдяки вбудованій погодозалежній автоматиці з можливістю під`єднання датчика вуличної температури.

POEWR HT
POEWR HT
– підлоговий конденсаційний котел вищого класу. Максимальна продуктивність досягається за рахунок використання модулюючого вентилятора, що забезпечує постійне співвідношення повітря та газу для усього діапазону потужностей. Котел оснащений системою попередження заклинення насоса, яка спрацьовує кожні 24 години.
Сучасна високотехнологічна система керування, яка включає наявність текстового дисплею, можливість цифрового програмування, мікропроцесор для встановлення та контролю функціонування, а також дистанційне керування BAXI від компанії Siemens та зовнішній датчик зв`язку для клімат-регуляції, – забезпечують максимальний комфорт в експлуатації та енергозбереження.
Модельний ряд POEWR HT включає 4 моделі з продуктивністю від 85 до 150 кВт. Ці котли є ідеальними для одиничної інсталяції, але можуть встановлюватися і каскадом.
Для даної серії передбачені також додаткові опції, що дозволяють дібрати оптимальну конфігурацію та встановити котел у будь-яку систему опалення та ГВП, такі як:
– інтегрована система контролю (для високої та низької температури) і варіант для каскадного встановлення;
– комплект під`єднання з розширювальним баком для виробництва гарячої води для побутових потреб;
– комплект підключення до системи опалення.

PRIME HT
Серія конденсаційних котлів економ-класу потужністю від 12 до 33кВт. Моделі PRIME HT оснащені камерою згоряння зі спеціального композитного матеріалу, що забезпечує безшумну роботу котла, теплообмінником та пальником, які виготовлені із нержавіючої сталі AISI 316L. Безперервна електронна модуляція полуменю, повільний розпал та спеціальна оптимізована конструкція труб, що підводять повітря та відводять продукти згоряння, у сукупності забезпечують високу екологічність котлів цієї серії.
У даній серії представлені як одноконтурні, так і двоконтурні моделі – PRIME HT Modulo з вісімдесятилітровим бойлером, що виробляють до 550 л гарячої води за 30 хвилин (при Т=30°С).
Переваги серії:
– іонізаційний контроль полум`я;
– рідкокристалічний дисплей для цифрового регулювання та контролю;
– система захисту від замерзання;
– системи захисту від блокування насоса та від блокування трьохходового клапана (вмикається автоматично кожні 24 години);
– захисний термостат;
– можливість регулювання температури у системі опалення 20-80°С;
– прилад дистанційного керування виробництва Siemens (опція);
– електронна система самодіагностування;
– можливість підключення погодозалежної автоматики;
– можливість підключення кімнатного термостату та програмованого таймера.

NUVOLA HT

У конденсаційних котлах цієї серії втілені провідні технології BAXI S.p.A. у галузі комфорту в опаленні та гарячому водопостачанні. Завдяки шістдесятилітровому бойлеру, який, як і теплообмінник, виготовлений із нержавіючої сталі AISI 316L, котли даної серії забезпечують до 450 л гарячої води за 30 хвилин (при Т=30°С).
Дана модель оснащена пальником із нержавіючої сталі AISI 316L з попереднім змішуванням газу та повітря та з повільним електронним розпалом. Також для котлів NUVOLA HT є можливою електронна модуляція полум`я.
Котли цієї серії оснащені електронною системою само діагностування та рідкокристалічним дисплеєм для цифрового регулювання та контролю роботи.
Переваги серії NUVOLA HT:
– іонізаційний контроль полум`я;
– система захисту від замерзання;
– системи захисту від блокування насоса та від блокування трьохходового клапана (вмикається автоматично кожні 24 години);
– захисний термостат;
– прилад дистанційного керування виробництва Siemens (опція);
– можливість підключення кімнатного термостату та програмованого таймера;
– можливість керування температурними зональними системами.

Уся продукція компанії Baxi SpA сертифікована в Україні та має дозволи Держнагляду охорони праці.

За матеріалами, наданими компанією «Хот-Велл»

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: BAXI
 · "Енергозберігаючі технології BAXI"
 · "Новинки и наиболее популярные модели настенных котлов BAXI и WESTEN"
 · "Теплообменник серии SLIM – умный, элегантный, компактный"
 · "У авангарді технологій"

 Каталог товаров
·  Генератор воднево-кисневий для інгаляцій
·  Запасные части для котлов
·  Насосы
·  КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
·  Модульные котельные газовые и твердотопливные
·  Инфракрасный обогрев
·  Нагревательный кабель, мат - Теплый пол
·  Вентиляторы
·  Ветрогенераторы
·  Водонагреватели бойлеры
·  Газовая запорно-регулирующая арматура
·  Горелки газовые
·  Дизельные генераторные установки
·  Запасные части и комплектующие для насосов
·  Камины
·  Колонки водонагреватели
·  Конвекторы
·  Кондиционеры
·  Осушители воздуха
·  Очистители воздуха
·  Полотенцесушители
·  Преобразователи частоты
·  Проектирование внутренних инженерных систем
·  Радиаторы
·  Расширительные баки, баки-аккумуляторы
·  Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
·  Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
·  Солнечные установки (Гелиосистемы)
·  Стабилизаторы напряжения, инверторы и ИБП
·  Тепловентиляторы
·  Тепловые завесы
·  Теплообменники
·  Трубопроводная арматура (запорная)
·  Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса

 Торговые марки
Все торговые марки

AE TECHNLOGY - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AIRWELL - кондиционеры сплит-системы
ALF - инфракрасные обогреватели
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ARISTON - водонагреватели электрические накопительные
ATLANTIC - электрические конвекторы
ATMOS - котлы твердотопливные, котлы пиролизные
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BALLU - осушители воздуха
BAXI - котлы газовые
BIASI - газовые настенные и стационарные (напольные) котлы
BIOKAITRA - пеллетные котлы
BONGIOANNI - газовые котлы
BOSCH - колонки, газовые, твёрдотопливные и конденсационные котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
BURGMANN - торцевые уплотнения
CHAFFOTEAUX & MAURY - газовые, конденсационные котлы, водонагреватели, колонки
CHALLENGER - аккумуляторы для ИБП
CUMMINS - дизельные генераторные установки
DAIKIN - кондиционеры, очистители воздуха
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
ECOR PRO - осушители воздуха
ECOSOFT - системы фильтрации воды и водоподготовки
EKOTEZ - осушители воздуха
ELEKS - стабилизаторы напряжения
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
EXA-POWER - инверторы напряжения и ИБП
FERROLI - газовые и твердотопливные котлы
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
FUJITSU - кондиционеры, очистители воздуха
GALANZ - кондиционеры сплит-системы
GESAN - дизельные генераторные установки
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HARGASSNER - твёрдотопливные пеллетные котлы
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
HYUNDAI - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
IMMERGAS - газовые котлы
IMP PUMPS - циркуляционные насосы для систем отопления и водоснабжения
INTERPUMP - насосы высокого давления для автомоек
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KLIMA HITZE - бойлеры водонагреватели навесные
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KRIGER - котлы твёрдотопливные стальные
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
LECHMA - каминные топки с водяным контуром, камины
LOGICPOWER - стабилизаторы напряжения
MASTER DESA - тепловентиляторы, нагреватели воздуха
MEIBES - солнечные коллектора, насосные группы
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PANASONIC - кондиционеры сплит-системы
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки, бойлеры, водонагреватели
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
RODA - твердотопливные котлы
SALICRU - источники бесперебойного питания
SALMSON - насосы циркуляционные
SALUS CONTROLS - регуляторы и автоматика для систем отопления
SCHULZ - теплоаккумулирующие емкости
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SMARTWAY - кондиционеры сплит-системы
SONNIGER - газовые тепловентиляторы
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TEPLOBAK - емкости аккумуляционные
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
THERMONA - газовые, электрические и твёрдотопливные котлы, каскадные котельные, солнечные системы
UFO - инфракрасные обогреватели, вентиляторы
UNICAL - котлы стационарные водогрейные
VENTURA - аккумуляторы для ИБП
VERIA - электрический теплый пол, кабели и маты
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
VTS - тепловые завесы
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции, промышленные насосы
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты
КИЕВ
(044) 362-1530

ЧЕРКАССЫ
(0472) 65-95-77

(067) 538-63-00 Viber, Telegram 

E-mail: info@teplo.com

доставка по Украине.

СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ


Подписывайтесь на наши каналы, следите за новостями, получайте свежую информацию об акциях и скидках.

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Ключевые слова

Полный список тематических подборов


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
"Danfoss". Новый комнатный терморегулятор CRCP, ("Данфосс INFO" №1,02.2009)

"Медно-алюминиевый радиатор REGULUS для инсталятора" (по материалам "Геркон-Сервис")

Особенности различных схем организации воздухообмена (Статья "Аква-терм", №06, 2008)

"Что предлагает украинский рынок напольных котлов" (журнал "Акватерм" №4 8,9.2005)

"Wilo − новини" ("М+Т" №04.2003)

"Подбор осушителей для плавательных бассейнов"(по материалам ООО "Евротрейдинг")

Конденсаційні технології сьогодні (Стаття "М+Т", №01,2008)

"Утепляйте двери воздухом!" (© "Литвинчук Маркетинг")

"Новое поколение систем обеспечения микроклимата"("Данфосс INFO" №01.2005)

"Как сделать свою квартиру теплой?" (© Литвинчук Маркетинг)


Все статьи и обзоры...

Если Вы заметили в тексте на сайте ошибку, пожалуйста выделите её мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Система Orphus

  Top100+ :: TEPLO.com   <Журнал С.О.К. - Сантехника, Отопление, Кондиционирование> ТеплоВики
энциклопедия
отопления
  SpyLOG Rated by MyTOP Rambler's Top100

Киев - Винница - Днепропетровск - Донецк - Житомир - Запорожье - Ивано-Франковск - Кировоград - Луганск - Луцк - Львов - Николаев - Одесса - Полтава - Ровно - Симферополь - Сумы - Тернополь - Ужгород - Харьков - Херсон - Хмельницкий - Черкассы - Чернигов - Черновцы


Интернет-магазин | Скидка 5% | Статьи | Галерея | Монтаж | Документация | Форум | Топ 100 | Промышленное оборудование | Модульные котельные | Поквартирное отопление | Как купить | Доставка | Ссылки | Новости | О нас | Сервисные центры | Карта сайта

Авторское право ТеплоКом © 2004-2021. Все права защищены.
Разработка ® Denis A. Cherkasov