Акция: Купить котел, насос, конвектор, теплый пол, водонагреватель, радиатор, кондиционер со СКИДКОЙ 5%
Теплогенераторные модули, отопление, Аргус-сервис
Teplocom Car Logo
Интернет-магазин Скидка 5% + Промышленное Доставка и оплата Статьи Модульные котельные Купить в кредит Дропшиппинг О нас
Киев: (044) 362-4000, (067) 472-0377
 Статья детально

"«HotWell» - Пропозиція для автономного опалення: сучасна та вчасна" ("М+Т", №04.2006)
Статья из раздела: Статьи про оборудование: HOTWELL

Информация: Котел газовый напольный

Перейти к описанию торговой марки HOTWELL (ХОТВЕЛЛ)


У 2005 році компанією «HotWell» були розроблені газові водогрійні котли КВ-HW-100 та КВ-HW-80 із максимальною вихідною тепловою потужністю 98,6 та 78,7 кВт, відповідно. А у вересні 2005 року вже розпочалося їх виробництво
HotWell-котли КВ-HW
Сучасними автономними системами теплопостачання обладнується більшість споруджуваних громадських, адміністративних та житлових будівель. Іще здійснюється реконструкція великої кількості застарілих систем теплопостачання, спричинена великим зношенням та невисоким ККД теплотехнічного обладнання, низькою ефективністю обладнання та мереж централізованого теплопостачання. Велика кількість теплотехнічного обладнання має граничні строки зношення, що за умови дефіциту енергоресурсів створює серйозні проблеми як для користувачів, так і для теплогенеруючих і теплопостачальних організацій. До того ж у ряді випадків експлуатація старого обладнання може бути небезпечною, і причина цього - давно випрацюваний ресурс та старіння елементів захисту. Екологічні показники старого обладнання також залишають бажати кращого. Використання ж для модернізації систем теплопостачання імпортного теплогенеруючого обладнання може бути не завжди виправданим та доцільним.

Основні причини цього
- висока ціна на якісне імпортне обладнання, а при невисокій ціні – низька функціональність, невисока екологічність і, що найважливіше, не все імпортне обладнання адаптовано до низького тиску, що подекуди має місце у газових мережах України. Газопостачальні організації України гарантують тиск газу у мережах низького тиску не менше 1300 Па. Переважна ж більшість імпортного теплогенеруючого обладнання розрахована на вхідний тиск газу 2000–2500 Па, тож таке обладнання не забезпечує потрібну максимальну вихідну теплову потужність при низьких тисках газу, а може і зовсім не працювати.
Тому у цій ситуації виникає необхідність у недорогому, надійному, функціональному, екологічному та максимально адаптованому до вітчизняних умов газовому котлі потужністю 80–100 кВт.
Під час розробки котла використовувалися найефективніші теплотехнічні рішення з урахуванням побажань українських інсталяторів, серед яких було проведено експертне опитування. За результатами опитування більше трьохсот спеціалістів у галузі експлуатації та виробництва котельного обладнання у цьому сегменті ринку висловили свої побажання, на основі яких компанія «HotWell» створила проект, що був з успіхом втілений у готовій продукції. Обробивши висновки експертів, спеціалісти компанії «HotWell» визначили основні вимоги до котла, його технічних характеристик і функціональності. Розробка та проектування здійснювалися з використанням найсучаснішого програмного забезпечення САПР.
Особливе значення під час розробки котла мала плідна співпраця з італійською фірмою Polidoro. Результатом такої співпраці став інжекторний пальник, спеціально розроблений для котла КВ-HW і випробуваний в одній із найкращих лабораторій Європи – лабораторії фірми Polidoro. При розробці пальника особлива увага приділялась підвищенню якості змішування та повноти згоряння пального при низькому тиску газу, а також зниженню вмісту шкідливих речовин у продуктах згоряння. Отримані результати дозволили досягнути високої якості згоряння газу та значно знизити рівень шкідливих викидів. За цим показником котел відповідає найвищому п’ятому класу європейської класифікації.
Новий котел повністю адаптований до можливого низького тиску газу. Тиск газу на вході у котел 1300 Па є для нього номінальним, а за умови нижчого тиску його потужність є більшою на 20%, ніж у імпортних аналогів.

Велика увага при розробці котла приділялась його функціональності та ергономічності. Зручна панель керування, на якій відображається стан роботи котла на певний момент, значно спрощує його експлуатацію, полегшує процес діагностування та підвищує ремонтопридатність котла. Кожний режим і всі можливі порушення роботи котла відображаються на панелі керування. Котел повністю адаптований до роботи із зовнішніми приладами керування, такими як: кімнатний термостат, програмований кімнатний термостат, контролери еквітермального регулювання та каскадного керування. При цьому блок керування дозволяє легко змінювати режими роботи котла та швидко переходити від мікропроцесорного керування до ручного режиму. Використання двоступеневого керування потужністю з незалежним терморегулюванням кожного ступеня дозволяє значно зекономити витрати газу та ресурс котла, особливо в осінній та весняний періоди експлуатації. Кількість вмикань-вимикань котла при цьому може зменшитися на 60% порівняно з одноступеневим режимом роботи. Котел стало працює при гранично малих тисках газу, однак у разі досягнення значення тиску газу на вході у котел 400÷450 Па, він блокує всю роботу, що дозволяє уникнути виходу з ладу блока пальників. У разі стабілізації тиску газу котел автоматично відновлює свою роботу.
У котлі передбачено керування підготовкою гарячої води для побутових і технічних потреб при використанні бойлера непрямого нагрівання. У цьому випадку приготування гарячої води є пріоритетною задачею.
Габаритні розміри котла ( ширина 54 см) дозволяють легко транспортувати його без демонтажу стандартних дверних отворів.
Порівняльна оцінка технічних та експлуатаційних характеристик котла, проведена незалежними експертами, дозволяє позиціонувати його вище за ряд відомих зарубіжних аналогів, представлених на ринку України у середньому ціновому діапазоні.
На цей час котли КВ-HW установлені й успішно експлуатуються у ряді регіонів України. Спеціалісти компанії «HotWell» завжди готові налагодити зворотний зв’язок з користувачами задля покращення та підвищення рівня інсталяційного й експлуатаційного задоволення їхніх потреб.

У планах компанії
на 2006 рік - модернізація котла КВ-HW, створення на його основі моделі з мікропроцесорним керуванням. Базовий контролер дозволить значно розширити функції котла, з’являться такі необхідні функції, як режим антизамерзання, режим тестування віддалених датчиків. Також котел зможе видавати на віддалені периферійні прилади сигнал про можливі збої у роботі. Панель керування котла буде варіативно комплектуватися контролером розширеного керування додатково до базового контролера: це контролер еквітермального регулювання з функціями погодозалежного програмованого керування нагріванням теплоносія, керування опалювальними контурами та керування підготовкою гарячого водопостачання. Контролер каскадного керування крім виконання вищезазначених функцій буде керувати роботою кількох котлів (каскаду котлів), причому їх кількість у каскаді не буде жорстко регламентованою.

За матеріалами, наданими компанією «HotWell»
"М+Т", (№04.2006)

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: HOTWELL
 · "«HotWell» - Пропозиція для автономного опалення: сучасна та вчасна" ("М+Т", №04.2006)

 Каталог товаров
·  КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
·  Насосы
·  Колонки водонагреватели
·  Камины
·  Тепловые насосы
·  Конвекторы
·  Водонагреватели бойлеры
·  Тепловентиляторы
·  Инфракрасный обогрев
·  Нагревательный кабель, мат - Теплый пол
·  Модульные котельные газовые и твердотопливные
·  Газовая запорно-регулирующая арматура
·  Тепловые завесы
·  Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса
·  Расширительные баки, баки-аккумуляторы
·  Горелки газовые
·  Осушители воздуха
·  Ветрогенераторы
·  Солнечные установки (Гелиосистемы)
·  Вентиляторы
·  Дизельные генераторные установки
·  Запасные части и комплектующие
·  Стабилизаторы напряжения, инверторы и ИБП
·  Кондиционеры
·  Очистители воздуха
·  Полотенцесушители
·  Преобразователи частоты
·  Радиаторы
·  Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
·  Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
·  Теплообменники
·  Трубопроводная арматура (запорная)
·  Проектирование внутренних инженерных систем
·  Снято с производства

 Торговые марки
Все торговые марки

AE TECHNLOGY - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AIRWELL - кондиционеры сплит-системы
ALF - инфракрасные обогреватели
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ARISTON - водонагреватели электрические накопительные
ATLANTIC - электрические конвекторы
ATMOS - котлы твердотопливные, котлы пиролизные
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BALLU - осушители воздуха
BAXI - котлы газовые
BIASI - газовые настенные и стационарные (напольные) котлы
BIOKAITRA - пеллетные котлы
BONGIOANNI - газовые котлы
BOSCH - колонки, газовые, твёрдотопливные и конденсационные котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
BURGMANN - торцевые уплотнения
CHAFFOTEAUX & MAURY - газовые, конденсационные котлы, водонагреватели, колонки
CHALLENGER - аккумуляторы для ИБП
CUMMINS - дизельные генераторные установки
DAIKIN - кондиционеры, очистители воздуха
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
ECOR PRO - осушители воздуха
ECOSOFT - системы фильтрации воды и водоподготовки
EKOTEZ - осушители воздуха
ELEKS - стабилизаторы напряжения
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
EXA-POWER - инверторы напряжения и ИБП
FERROLI - газовые и твердотопливные котлы
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
FUJITSU - кондиционеры, очистители воздуха
GALANZ - кондиционеры сплит-системы
GESAN - дизельные генераторные установки
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HARGASSNER - твёрдотопливные пеллетные котлы
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
HYUNDAI - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
IMMERGAS - газовые котлы
IMP PUMPS - циркуляционные насосы для систем отопления и водоснабжения
INTERPUMP - насосы высокого давления для автомоек
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KLIMA HITZE - бойлеры водонагреватели навесные
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KRIGER - котлы твёрдотопливные стальные
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
LECHMA - каминные топки с водяным контуром, камины
LOGICPOWER - стабилизаторы напряжения
MASTER DESA - тепловентиляторы, нагреватели воздуха
MEIBES - солнечные коллектора, насосные группы
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PANASONIC - кондиционеры сплит-системы
PROTHERM - газовые, электрические и твёрдотопливные котлы, бойлеры
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки, бойлеры, водонагреватели
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
RODA - твердотопливные котлы
SALICRU - источники бесперебойного питания
SALMSON - насосы циркуляционные
SALUS CONTROLS - регуляторы и автоматика для систем отопления
SAUNIER DUVAL - газовые котлы
SCHULZ - теплоаккумулирующие емкости
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SMARTWAY - кондиционеры сплит-системы
SONNIGER - газовые тепловентиляторы
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TEPLOBAK - емкости аккумуляционные
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
THERMONA - газовые, электрические и твёрдотопливные котлы, каскадные котельные, солнечные системы
UFO - инфракрасные обогреватели, вентиляторы
UNICAL - котлы стационарные водогрейные
VAILLANT - котлы газовые, водонагреватели электрические проточные
VENTURA - аккумуляторы для ИБП
VERIA - электрический теплый пол, кабели и маты
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
VTS - тепловые завесы
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции, промышленные насосы
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты
КИЕВ
доставка по Украине
доставка по Киеву 
- бесплатная
от 4000 грн

(044) 362-4000
(044) 362-7000
(044) 362-1530
(067) 470-0354 Оптовый 
(067) 472-0377 Розничный
(067) 474-0206 Розничный
E-mail: info@teplo.com

ЧЕРКАССЫ
(0472) 33-00-50
(0472) 33-00-60 (факс)
(067) 470-3148 

СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ


Подписывайтесь на наши каналы, следите за новостями, получайте свежую информацию об акциях и скидках.

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Ключевые слова

Полный список тематических подборов


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
"Как нам обустроить коттеджи?" (© "Литвинчук Маркетинг")

"65 років досвіду DEVІ" ("M+T" №02.2007)

"Новий терморегулятор з таймером для "теплої підлоги""

"Европейские и отечественные инженерные системы зданий" ("Данфосс INFO" №3,04.2007)

"Новая колонка Junkers miniMAXX: маленькая революция с БОЛЬШИМ комфортом"(Junkers Bosch Gruppe Ukr.)

"Что предлагает украинский рынок напольных котлов" (журнал "Акватерм" №4 8,9.2005)

Насос допоможе заощадити (СтаттяМ+Т, №10,2007, Геннадій Поберезніченко, керівник регіональних продажів "ВІЛО Україна")

WILO-Stratos у дії (Стаття "М+Т", №07,2004, ВІЛО УКРАЇНА, Представництво у Києві)

"Viessmann — хронология успеха (1960–1992 годы)" (Журнал "С.О.К." 09.2003)

Новая серия радиаторных терморегуляторов "DANFOSS" X-TRA СOLLECTION™ ("Данфосс INFO", №1. 01.2009)


Все статьи и обзоры...

Если Вы заметили в тексте на сайте ошибку, пожалуйста выделите её мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Система Orphus

  Top100+ :: TEPLO.com   <Журнал С.О.К. - Сантехника, Отопление, Кондиционирование> ТеплоВики
энциклопедия
отопления
  SpyLOG Rated by MyTOP Rambler's Top100

Киев - Винница - Днепропетровск - Донецк - Житомир - Запорожье - Ивано-Франковск - Кировоград - Луганск - Луцк - Львов - Николаев - Одесса - Полтава - Ровно - Симферополь - Сумы - Тернополь - Ужгород - Харьков - Херсон - Хмельницкий - Черкассы - Чернигов - Черновцы


Интернет-магазин | Скидка 5% | Статьи | Галерея | Монтаж | Документация | Форум | Топ 100 | Промышленное оборудование | Модульные котельные | Поквартирное отопление | Как купить | Доставка | Ссылки | Новости | О нас | Сервисные центры | Карта сайта

Авторское право ТеплоКом © 2004-2020. Все права защищены.
Разработка ® Denis A. Cherkasov