Акция: Купить котел, насос, конвектор, теплый пол, водонагреватель, радиатор, кондиционер со СКИДКОЙ 5%
Теплогенераторные модули, отопление, Аргус-сервис
Teplocom Car Logo
Интернет-магазин Скидка 5% + Промышленное Доставка и оплата Статьи Модульные котельные Купить в кредит Дропшиппинг О нас
Киев: (044) 362-4000, (067) 472-0377
 Статья детально

Світовий ринок систем опалення (Стаття "М+Т", №08,2008, за матеріалами BSRIA)


Статья из раздела: Статьи про ОТОПЛЕНИЕ


У 2007 році обсяг ринку систем опалення оцінювався у $31,1 млрд. Багато ринків систем опалення європейських країн перебувають у стані занепаду. Значно зменшився ринок котлів у Німеччині й Італії. Така ситуація пояснюється головним чином тим, що споживачі вагалися стосовно того, які технології обрати і стримували свої витрати на опалювальні прилади. Також протягом останніх років з удосконаленням новітніх технологій використання відновлюваних джерел, особливо з розвитком теплових насосів, на ринках традиційних котлів посилилася конкуренція.
Побутові котли

Великобританія продовжує займати   першу сходинку світового ринку побутових котлів, обсяг складає більше 1,7 млн одиниць. Очікується, що у найближчому майбутньому Великобританія залишатиметься лідером. Другу позицію займає Південна Корея, третю — Італія.
У 2007 році значно скоротився ринок побутових котлів Німеччини. Загальне зменшення всіх типів котлів склало 37%, але, зокрема, скорочення ринку котлів підлогового типу становило 30—40%. Подібна ситуація також виникла у Франції, Італії та інших країнах Європи.
У 2007 році на європейському ринку домінантне положення займали настінні котли, які нараховували майже 6,27 млн одиниць. Великобританія — це найбільший у світі ринок конденсаційних котлів, на якому реалізується майже половина загального світового обсягу котлів цього типу. Південна Корея продовжує займати у світі провідне положення з випуску неконденсаційних рідкопаливних котлів із закритою камерою згоряння, хоча загальний обсяг світового ринку поступово зменшується. Так, у Великобританії відбулося найбільше скорочення ринку 40,5% (середньорічний темп зростання у відсотках).
Промислові котли
Порівняно з рештою сегментів ринку опалення, які були проаналізовані у світі, ринок промислових котлів займає відносно невелику частку, приблизно 0,3%. Наступні декілька років на ринку спостерігатиметься стійке, хоча й невелике зростання у 3,1% (середньорічний темп зростання у відсотках).
Найбільше скорочення ринків відбулося в Німеччині, Італії, Південній Кореї та Чеській республіці. Хоча 2007 рік був не таким поганим для ринку промислових котлів Німеччини, як для ринку побутових котлів, сегмент ринку промислових котлів скоротився десь на 8%, у той час як ринок побутових котлів зменшився на 30%. Найбільше скоротився сегмент ринку газових котлів із закритою камерою згоряння.
Найбільшим ринком котлів цих типів є азіатсько-тихоокеанський, загальна кількість котлів із закритою камерою згоряння, проданих на цьому ринку у 2007 році, склала 60 000 одиниць. З року в рік ринок газових котлів США продовжує процвітати. Газові котли з пальниками з попереднім змішуванням є найбільш типовими і займають приблизно 35% ринку промислових котлів США. В Японії очікується різке зростання обсягу продажу котлів з пальниками попереднього змішування, але за рахунок котлів з атмосферними пальниками.
Завдяки посиленню вимог щодо норм енергоспоживання у країнах Європи великим попитом користуються конденсаційні технології, обсяг продажу конденсаційних котлів у 2007 році склав 486 000 одиниць. Лідером у цьому сегменті ринку вважаються Нідерланди (30% загальноєвропейського ринку конденсаційних котлів).
У 2007 році майже в усіх регіонах зафіксований найвищий рівень продажу котлів потужністю 50—100 кВт, винятком є Азіатсько-Тихоокеанський регіон, де споживачі віддають перевагу котлам потужністю 100—300 кВт.
Гаряче водопостачання
У цілому електричні водонагрівачі накопичувального типу лідирують на світовому ринку систем опалення, складаючи майже 39% світового ринку водонагрівачів. Не має нічого дивного в тому, що Китай є лідером на ринку в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. На європейському ринку провідну позицію займає Франція, продукція якої складає майже 18% загального обсягу продукції європейського ринку; трохи відстають від Франції Росія й Італія.
Ринок електричних проточних водонагрівачів є другим найбільшим сегментом. Без сумніву, цей вид водонагрівачів домінує на бразильському ринку, займаючи приблизно 81% загального обсягу світового ринку. Причиною того, що тамтешні споживачі віддають перевагу електричним водонагрівачам, є відносна дешевизна електроенергії порівняно з газом. В Італії через високі ціни на електроенергію електричні проточні водонагрівачі вважаються неекономними і споживачі віддають перевагу водонагрівачам накопичувального типу, які є більш економними через використання теплової енергії, тому ринок електринних водонагрівачів в Італії є незначним.
Японія є одним із найбільших ринків водонагрівачів серед країн Азії. Але провідну позицію у цьому регіоні займає Китай. Не користуються попитом на ринку Японії накопичувальні газові водонагрівачі, оскільки вважається, що такі водонагрівачі громіздкі й не підходять для помешкань японців. Прийнятним варіантом є газові проточні водонагрівачі, Японія займає близько 85% азіатсько-тихо-океанського ринку водонагрівачів цього типу.
Значно збільшився обсяг ринку Росії. У 2007 році він оцінювався у майже $270,1 млн, за попередній рік ринок збільшився на 19%. Головним чином це пояснюється потребою у резервуванні мереж місцевого опалення для потреб гарячого водопостачання (які часто не працюють щонайменше протягом місяця у літній період, тоді гаряча вода не подається з огляду на проведення профілактичних робіт), великим попитом на застарілі вироби. Зростає кількість електричних водонагрівачів накопичувального типу. На відміну від країн Західної Європи в Росії водонагрівачі ще не втратили значної частини ринку у вигляді настінних котлів комбінованого типу.
Рівню продажу газових водонагрівачів перешкоджає зростання продажу котлів комбінованого типу, які поєднують функції як опалення приміщення, так і нагрівання води.
На світовому ринку найбільш загальноприйнятим матеріалом для баків електричних водонагрівачів накопичувального типу є емальована сталь. Такі водонагрівачі займають 36,8% загального обсягу ринку і майже 80% європейського ринку опалювальних пристроїв. Водонагрівачі з баками з гальванічним покриттям продовжують домінувати на азіатсько-тихоокеанському ринку, але з'явилися ознаки того, що в майбутньому їх частка на ринку зменшиться.
Радіатори та системи опалення підлогового типу
Світовий ринок радіаторів продемонстрував ознаки стабільного зростання, особливо значно збільшився сегмент ринку радіаторів, вироблених із сталі. Але, наприклад, порівняно з попереднім роком на ринку радіаторів Іспанії відбулося різке скорочення продажів аж на 17%; очікується, що її ринок буде продовжувати свій рух по низхідній спіралі, зменшуючись щороку.
У 2007 році світовий ринок чавунних радіаторів зменшився на 15%, і наступні декілька років рівень їх продажу продовжуватиме знижуватися. Алюмінієві радіатори витісняють ту частину ринку, яку утримували чавунні радіатори, оскільки останні вважаються доволі важкими та застарілими, до того ж їх складно переносити і складувати.
Сушильник для рушників залишається відносно новим виробом, але є одним із сегментів ринку Росії, що стрімко розвивається, його зростання оцінюється у 25% від загального обсягу продажів опалювальних пристроїв. Європа є лідером на ринку сушильників для рушників, займаючи 87% світового ринку.
Протягом 2006—2011 років ринок систем підлогового опалення постійно нарощуватиме свої обсяги. Так, у 2007 році ринок Італії збільшився на 9% за рахунок того, що системи підлогового опалення набули найбільшої популярності, особливо з розвитком нових технологій (переважно у житловому господарстві). В Італії через високі ціни на електроенергію користуються популярністю системи водяного підлогового опалення.
Структура постачання
На європейському ринку побутових котлів переважають компанії Bosch, Вахі, Vaillant, Viessmann, MTS GroupRiello та Ferrolli. Часто ці фірми мають декілька брендів і використовують їх у різних країнах.
Хоча великі виробники побутових котлів Азіатсько-Тихоокеанського регіону займають значну частку світового ринку, вони мають високі показники рівня продажу лише у своїх країнах, за винятком компаній Rinnai та Kiturami, які займаються виробництвом неконденсаційних настінних котлів. В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні котли постачають основні місцеві виробники та розповсюджувачі. Виробники котлів Північної Америки також обмежуються ринками свого регіону тому, що важко задовольнити європейські вимоги до обладнання.
Корейські виробники, дві великі компанії Kiturami та Kyungdong, які переважають на ринку котлів із закритою камерою згоряння, займають стійку позицію на внутрішньому ринку. Компанії Bosch та De Dietrich Remeha є провідними у випуску настінних навісних котлів. Основними постачальниками сталевих панельних радіаторів на світовому ринку є компанії RettigCaradon Stelrad та Vaillant. Беззаперечний лідер на цьому ринку — ком-панія Rettig. А значну частину ринку алюмінієвих радіаторів займають компанії Fondital та Ferroli. В Іспанії чільні позиції на ринку алюмінієвих радіаторів займають місцеві виробники RaycoRoca та Ferroliі. Компанії Chunfeng та Shanxi Qingxu Beilushu панують на ринку чавунних радіаторів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Основним постачальником обладнання і матеріалів для систем підлогового опалення є компанія Uponor, яка займає значну частину ринку у США, але її бренд також користується попитом у Європі, особливо в Німеччині й Італії. Компанія Rehea також відіграє значну роль на ринках Європи та США. Очевидним лідером на ринку радіаторів Великобританії є мережа B&Q.
Проточні газові водонагрівачі в Китаї переважно постачаються компаніями Vanvard, Маrсо та Vantage. Компанії Rinnai та Noritz також займають значний сегмент ринку в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Провідне положення на ринку електричних водонагрівачів накопичувального типу займає MTS Group, яка має значну частку на ринках багатьох країн, особливо в Китаї, Італії, Росії та Франції. Компанія AO Smith є найбільшим фігурантом на ринку цього типу водонагрівачів, особливо у США та Китаї.


(Стаття "М+Т", №08,2008, за матеріалами BSRIA)

 Все статьи по данной тематике
Статьи про ОТОПЛЕНИЕ
 · Настенные котлы зарубежного производства (Статья "Аква-Форм", №03,2008)
 · Особенности различных схем организации воздухообмена (Статья "Аква-терм", №06, 2008)
 · Современные системы инфракрасного отопления (Статья "Аква-Терм", №06,2008)
 · Проточные и накопительные газовые водонагреватели (Статья "Аква-Терм", №02, 2005)
 · Вузли підключення радіаторів (Стаття "М+Т", №07,2004, за матеріалами, наданими компанією ІМI International)
 · Конденсаційні технології сьогодні (Стаття "М+Т", №01,2008)
 · Зберігати економно, транспортувати надійно (Стаття "М+Т", №01, 2008)
 · Пристрої, які використовують сонячну енергію (Стаття "М+Т", №10,2008, Джон Зігенталер)
 · Акумулятори теплової енергії (Стаття "М+Т", №10,2008, Джон Сігенталер)
 · Світовий ринок систем опалення (Стаття "М+Т", №08,2008, за матеріалами BSRIA)
 · Маленькі пожирачі енергії (Журнал "М+Т", 3,2000, Г.Брандт)
 · Теплоснабжение на жидком топливе. Современные тенденции
 · Вместо котла – тепловой насос
 · "Настенные газовые котлы" (Статья Журнал "С.О.К." 05.09.2006)
 · "Как нам обустроить коттеджи?" (© "Литвинчук Маркетинг")
 · "Лучшие из лучших" (Журнал "С.О.К." 15.04.2005)
 · "Сервисное обслуживание импортных котлов" (журнал "Акватерм" №4 8.2004)
 · "Что нужно знать об импортных котлах и их применении" (журнал "Акватерм" №4 8.2004)
 · "Как победить холод?" (© Литвинчук Маркетинг)
 · "Как сделать свою квартиру теплой?" (© Литвинчук Маркетинг)
 · "Газовые настенные котлы в Украине: настоящее и будущее" (журнал "Акватерм" №3 6,7.2005)
 · "Получит ли мороз-воевода генеральские лампасы?" (© Литвинчук Маркетинг)
 · "Чтобы лето не кончалось… " (© Литвинчук Маркетинг)
 · "С неба солнышко достану, помещу на потолок…" (© Литвинчук Маркетинг)
 · "Сравнение отопительных приборов (радиаторов) различных типов" (сайт компании "Интерметалл")
 · "Кабельные системы отопления «Теплый пол»" (Журнал "С.О.К." 5(17)/2005)
 · "Что предлагает украинский рынок напольных котлов" (журнал "Акватерм" №4 8,9.2005)
 · "Современные дымоходы" (Журнал "С.О.К." 15.04.2005)
 · "Как правильно выбрать и смонтировать батареи водяного отопления" (Журнал "С.О.К." 15.04.2005)
 · "Образование газов и шума в тепловых установках" (по материалам "Геркон-Сервис")
 · "Что нужно знать при покупке котла?" (по материалам компании "Водная Техника")
 · "Что нужно знать, начиная строительство дома?" (по материалам компании "Водная Техника")
 · "Описание технологии отопления и кондиционирования геотермальными тепловыми насосами"
 · "Обогрев животных на фермах и в животноводческих комплексах" (по матер. ЗАО "Купол-Старки")

 Каталог товаров
·  КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
·  Насосы
·  Колонки водонагреватели
·  Камины
·  Тепловые насосы
·  Конвекторы
·  Водонагреватели бойлеры
·  Тепловентиляторы
·  Инфракрасный обогрев
·  Нагревательный кабель, мат - Теплый пол
·  Модульные котельные газовые и твердотопливные
·  Газовая запорно-регулирующая арматура
·  Тепловые завесы
·  Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса
·  Расширительные баки, баки-аккумуляторы
·  Горелки газовые
·  Осушители воздуха
·  Ветрогенераторы
·  Солнечные установки (Гелиосистемы)
·  Вентиляторы
·  Дизельные генераторные установки
·  Запасные части и комплектующие
·  Стабилизаторы напряжения, инверторы и ИБП
·  Кондиционеры
·  Очистители воздуха
·  Полотенцесушители
·  Преобразователи частоты
·  Радиаторы
·  Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
·  Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
·  Теплообменники
·  Трубопроводная арматура (запорная)
·  Проектирование внутренних инженерных систем
·  Снято с производства

 Торговые марки
Все торговые марки

AE TECHNLOGY - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AIRWELL - кондиционеры сплит-системы
ALF - инфракрасные обогреватели
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ARISTON - водонагреватели электрические накопительные
ATLANTIC - электрические конвекторы
ATMOS - котлы твердотопливные, котлы пиролизные
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BALLU - осушители воздуха
BAXI - котлы газовые
BIASI - газовые настенные и стационарные (напольные) котлы
BIOKAITRA - пеллетные котлы
BONGIOANNI - газовые котлы
BOSCH - колонки, газовые, твёрдотопливные и конденсационные котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
BURGMANN - торцевые уплотнения
CHAFFOTEAUX & MAURY - газовые, конденсационные котлы, водонагреватели, колонки
CHALLENGER - аккумуляторы для ИБП
CUMMINS - дизельные генераторные установки
DAIKIN - кондиционеры, очистители воздуха
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
ECOR PRO - осушители воздуха
ECOSOFT - системы фильтрации воды и водоподготовки
EKOTEZ - осушители воздуха
ELEKS - стабилизаторы напряжения
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
EXA-POWER - инверторы напряжения и ИБП
FERROLI - газовые и твердотопливные котлы
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
FUJITSU - кондиционеры, очистители воздуха
GALANZ - кондиционеры сплит-системы
GESAN - дизельные генераторные установки
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HARGASSNER - твёрдотопливные пеллетные котлы
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
HYUNDAI - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
IMMERGAS - газовые котлы
IMP PUMPS - циркуляционные насосы для систем отопления и водоснабжения
INTERPUMP - насосы высокого давления для автомоек
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KLIMA HITZE - бойлеры водонагреватели навесные
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KRIGER - котлы твёрдотопливные стальные
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
LECHMA - каминные топки с водяным контуром, камины
LOGICPOWER - стабилизаторы напряжения
MASTER DESA - тепловентиляторы, нагреватели воздуха
MEIBES - солнечные коллектора, насосные группы
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PANASONIC - кондиционеры сплит-системы
PROTHERM - газовые, электрические и твёрдотопливные котлы, бойлеры
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки, бойлеры, водонагреватели
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
RODA - твердотопливные котлы
SALICRU - источники бесперебойного питания
SALMSON - насосы циркуляционные
SALUS CONTROLS - регуляторы и автоматика для систем отопления
SAUNIER DUVAL - газовые котлы
SCHULZ - теплоаккумулирующие емкости
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SMARTWAY - кондиционеры сплит-системы
SONNIGER - газовые тепловентиляторы
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TEPLOBAK - емкости аккумуляционные
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
THERMONA - газовые, электрические и твёрдотопливные котлы, каскадные котельные, солнечные системы
UFO - инфракрасные обогреватели, вентиляторы
UNICAL - котлы стационарные водогрейные
VAILLANT - котлы газовые, водонагреватели электрические проточные
VENTURA - аккумуляторы для ИБП
VERIA - электрический теплый пол, кабели и маты
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
VTS - тепловые завесы
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции, промышленные насосы
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты
КИЕВ
доставка по Украине
доставка по Киеву 
- бесплатная
от 4000 грн

(044) 362-4000
(044) 362-7000
(044) 362-1530
(067) 470-0354 Оптовый 
(067) 472-0377 Розничный
(067) 474-0206 Розничный
E-mail: info@teplo.com

ЧЕРКАССЫ
(0472) 33-00-50
(0472) 33-00-60 (факс)
(067) 470-3148 

СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ


Подписывайтесь на наши каналы, следите за новостями, получайте свежую информацию об акциях и скидках.

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Ключевые слова

Полный список тематических подборов


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
"Водопостачання в заміському будинку" ("М+Т" №03.2002)

Запобігання корозійним пошкодженням (Стаття "М+Т", №04,2008)

Проточные и накопительные газовые водонагреватели (Статья "Аква-Терм", №02, 2005)

Блочные тепловые пункты "Danfoss", ("Данфосс INFO", №03.2005)

Особенности дисковых поворотных заслонок Danfoss «Баттерфляй» (Статья Данфосс INFO №4/2006)

"Високоефективні помпи з низьким споживанням електроенергії" ("М+Т" №01.2002)

"65 років досвіду DEVІ" ("M+T" №02.2007)

"Конденсаційні настінні котли Junkers"

"Почему у конденсационного котла 109% "КПД"?" (по материалам Junkers Bosch Gruppe Ukr.)

Regulus-system на українському ринку (Стаття "М+Т", №07, 2004, Беата Цигонь, головний спеціаліст відділу експорту)


Все статьи и обзоры...

Если Вы заметили в тексте на сайте ошибку, пожалуйста выделите её мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Система Orphus

  Top100+ :: TEPLO.com   <Журнал С.О.К. - Сантехника, Отопление, Кондиционирование> ТеплоВики
энциклопедия
отопления
  SpyLOG Rated by MyTOP Rambler's Top100

Киев - Винница - Днепропетровск - Донецк - Житомир - Запорожье - Ивано-Франковск - Кировоград - Луганск - Луцк - Львов - Николаев - Одесса - Полтава - Ровно - Симферополь - Сумы - Тернополь - Ужгород - Харьков - Херсон - Хмельницкий - Черкассы - Чернигов - Черновцы


Интернет-магазин | Скидка 5% | Статьи | Галерея | Монтаж | Документация | Форум | Топ 100 | Промышленное оборудование | Модульные котельные | Поквартирное отопление | Как купить | Доставка | Ссылки | Новости | О нас | Сервисные центры | Карта сайта

Авторское право ТеплоКом © 2004-2020. Все права защищены.
Разработка ® Denis A. Cherkasov