Акция: Купить котел, насос, конвектор, теплый пол, водонагреватель, радиатор, кондиционер со СКИДКОЙ 5%
Теплогенераторные модули, отопление, Аргус-сервис
Teplocom Car Logo
Интернет-магазин Скидка 5% + Промышленное Доставка и оплата Статьи Модульные котельные Купить в кредит Дропшиппинг О нас
Киев: (044) 362-15-30, (067) 538-63-00
 Статья детально

"Системи Reflex Solar Unit" ("М+Т" №08.2002)
Статья из раздела: Статьи про оборудование: REFLEX

Информация: Тёплый пол под плитку, Тёплый пол электрический, Тёплый пол DEVI

Перейти к описанию торговой марки REFLEX (Рефлекс)Сонце випромінює величезну кількість теплової енергії, застосування якої дає можливість зменшувати як енергетичні, так i витрати на сировину

Раціональним способом збереження сировинних ресурсів є використання сонячної енергії за допомогою колекторів.

Частина випромінювання, яка проходить крізь атмосферу й потрапляє на поверхню Землі, називається прямим сонячним випромінюванням. Україна має сприятливі кліматичні умови: інтенсивність сонячної радіації (чисте безхмарне небо) становить 1050–1450 кВт год/м2 на рік. Багаторічний досвід експлуатації свідчить про високу ефективність застосування сонячних установок. Близько 40...50% енергетичних витрат на підігрівання води можуть покриватися за рахунок сонячної установки. Решту отримують за рахунок уже наявних електричних або газових котлів.

Зростаюче застосування енергозберігаючих технологій у будівництві спричиняється до все більш широкого використання комбінованих способів підігрівання води для побутового використання та підтримки систем опалення. За допомогою колекторів енергія сонячного випромінювання перетворюється на теплову. Завдяки спеціальному покриттю колекторів поглинається до 95% випромінювання, однак при цьому лише 10% виділяється у вигляді теплового випромінювання.


Конструкція колектора фірми Reflex

Трубчасті колектори фірми Reflex складаються зряду мідних трубок-поглиначів та абсорбера, покритого титан-нітрит-оксидом (Тх) або чорним хромом (Sc), що дозволяє використовувати колектор з максимальною ефективністю. Для захисту від втрат теплоти наявне прозоре покриття із скла товщиною 4 мм. Комбінована теплоізоляція із мінеральної вати та спіненого поліуретану має товщину на зворотному боці 50 мм, а на бокових стінках – по 15 мм.

Колектори Reflex нагороджені європейським екологічним знаком «Блакитний ангел», що підтверджує застосування для виробництва екологічно чистих матеріалів і високу енергетичну ефективність самих колекторів.

Кількість енергії, яку може забезпечити колектор, залежить, головним чином, від його середньої робочої температури, орієнтації по сторонах світу й кута нахилу від горизонтальної площини поверхні Землі. Оптимальною є орієнтація на південь, оптимум кута нахилу змінюється залежно від кута падіння сонячних променів і досягається в тому разі, коли сонячні промені падають на поглинач перпендикулярно, під кутом 90°.

Оскільки звичайні колектори не можуть стежити за переміщенням Сонця, щодо кута нахилу потрібне компромісне рішення. Такий кут складає від 30 до 50°. Більші кути полегшують експлуатацію взимку, при низькому схиленні Сонця, менші кути (25°) підвищують поглинання сонячної енергії в літні місяці.

Здатність сонячного випромінювання перетворюватися в теплову енергію характеризується загальним коефіцієнтом корисної дії колектора η згідно з DIN 4757, частина 4. Коефіцієнт конверсії η0 описує енергетичний стан колектора. Він є коефіцієнтом якості перетворення сонячної енергії в теплову, тобто мірою якості конструкції колектора. Коефіцієнт теплопередачі k1 описує лінійну частину втрат теплоти колектора, а нелінійна частина теплових втрат задається коефіцієнтом теплопровідності k2.

Високий рівень річного застосування досягається тоді, коли для нагрівання питної води можна використати всю отриману за допомогою колектора енергію. Коефіцієнт річного застосування сонячної установки повинен знаходитися в межах 25–35%. Він характеризує здатність сонячної установки перетворювати отриману на поверхні колектора сонячну енергію в теплоту гарячої води.

Теплопередача здійснюється через окремий циркуляційний контур і теплообмінник у ємнісному бойлері. У циркуляційному контурі міститься антифриз для запобігання замерзанню рідини в колекторі у зимовий період. Якщо температура в колекторі вища за температуру в накопичувачі, то за допомогою регулятора різниці температур вмикається помпа, яка подає теплоносій із колекторів у накопичувач.

Через те що надходження сонячної енергії змінюється залежно від пори року, у кожній сонячній установці є накопичувач типу Reflex S, що може використовуватися як для водопостачання, так і для опалення. Виробнича програма Reflex також включає бойлери з двома теплообмінниками: для сонячної енергії й для додаткового нагрівання від котла. За бажанням замовника у нижній частині накопичувача може бути встановлений знімний ТЕН. Усі бойлери всередині емальовані й додатково захищені від корозії магнієвим анодом. З метою оптимального захисту від теплових втрат вони покриті теплоізолювальним шаром.

У виробничій програмі Reflex є вже укомплектовані установки Solar Unit з колекторами, ємнісним двофункціональним бойлером, компенсатором об’єму та помповим вузлом, що дозволяє комплексно вирішувати проблему постачання замовнику необхідного обладнання.


Рекомендації щодо підбору сонячних установок

Метою кваліфікованого підбору є конструювання сонячної установки з найкращим співвідношенням «ціна/продуктивність» шляхом оптимізації факторів річного надходження сонячної енергії.

Вихідною величиною для визначення розмірів накопичувача слугує розмір площі колекторів. Він визначається виходячи з кількості людей, яким постачається вода. Наприклад, на одну людину, котрій постачається вода, рекомендується площа колектора від 1,0 до 1,5 м2. Цей результат отримується з розрахунку витрат 50 л води з температурою 60 °С на добу на людину. Ці цифри наведені для орієнтованих у південному напрямку колекторів з кутом нахилу 45°. У свою чергу на 1 м2 колектора необхідно додатково передбачити накопичувач об’ємом 60–80 л.

Для обігрівання 10 м2 житлової площі (будівель з річним споживанням теплової енергії нижче 75 кВт год/м2) передбачають 1 м2 колектора.

Розглянемо один приклад застосування установки фірми Reflex із двома колекторами й накопичувачем для сонячної енергії об’ємом 300 л.

Надходження сонячної енергії від колекторів складає приблизно 453 кВт год/м2 на рік при питомій інтенсивності випромінювання 1209 кВт год/м2 на рік, куті нахилу приблизно 50° і південній орієнтації. Площа колекторів дорівнює 4,7 м2 (2 колектори по 2,35 м2). При такій площі надходження сонячної енергії від колекторів складає 1,903 кВт год/рік. Для порівняння: при виробництві такої кількості теплової енергії доведеться спалити близько 420 м3 природного газу."Системи Reflex Solar Unit"
(журнал "М+Т" №08.2002)
За матеріалами, наданими компанією «Віло Україна»

Перейти до насосного обладнання...

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: REFLEX
 · "Системи Reflex Solar Unit" ("М+Т" №08.2002)
 · "Reflex Variomat – підтримування тиску i не тільки..." ("М+Т" №01.2004)

 Каталог товаров
·  Генератор воднево-кисневий для інгаляцій
·  Запасные части для котлов
·  Насосы
·  КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
·  Модульные котельные газовые и твердотопливные
·  Инфракрасный обогрев
·  Нагревательный кабель, мат - Теплый пол
·  Вентиляторы
·  Ветрогенераторы
·  Водонагреватели бойлеры
·  Газовая запорно-регулирующая арматура
·  Горелки газовые
·  Дизельные генераторные установки
·  Запасные части и комплектующие для насосов
·  Камины
·  Колонки водонагреватели
·  Конвекторы
·  Кондиционеры
·  Осушители воздуха
·  Очистители воздуха
·  Полотенцесушители
·  Преобразователи частоты
·  Проектирование внутренних инженерных систем
·  Радиаторы
·  Расширительные баки, баки-аккумуляторы
·  Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
·  Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
·  Солнечные установки (Гелиосистемы)
·  Стабилизаторы напряжения, инверторы и ИБП
·  Тепловентиляторы
·  Тепловые завесы
·  Теплообменники
·  Трубопроводная арматура (запорная)
·  Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса

 Торговые марки
Все торговые марки

AE TECHNLOGY - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AIRWELL - кондиционеры сплит-системы
ALF - инфракрасные обогреватели
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ARISTON - водонагреватели электрические накопительные
ATLANTIC - электрические конвекторы
ATMOS - котлы твердотопливные, котлы пиролизные
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BALLU - осушители воздуха
BAXI - котлы газовые
BIASI - газовые настенные и стационарные (напольные) котлы
BIOKAITRA - пеллетные котлы
BONGIOANNI - газовые котлы
BOSCH - колонки, газовые, твёрдотопливные и конденсационные котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
BURGMANN - торцевые уплотнения
CHAFFOTEAUX & MAURY - газовые, конденсационные котлы, водонагреватели, колонки
CHALLENGER - аккумуляторы для ИБП
CUMMINS - дизельные генераторные установки
DAIKIN - кондиционеры, очистители воздуха
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
ECOR PRO - осушители воздуха
ECOSOFT - системы фильтрации воды и водоподготовки
EKOTEZ - осушители воздуха
ELEKS - стабилизаторы напряжения
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
EXA-POWER - инверторы напряжения и ИБП
FERROLI - газовые и твердотопливные котлы
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
FUJITSU - кондиционеры, очистители воздуха
GALANZ - кондиционеры сплит-системы
GESAN - дизельные генераторные установки
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HARGASSNER - твёрдотопливные пеллетные котлы
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
HYUNDAI - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
IMMERGAS - газовые котлы
IMP PUMPS - циркуляционные насосы для систем отопления и водоснабжения
INTERPUMP - насосы высокого давления для автомоек
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KLIMA HITZE - бойлеры водонагреватели навесные
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KRIGER - котлы твёрдотопливные стальные
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
LECHMA - каминные топки с водяным контуром, камины
LOGICPOWER - стабилизаторы напряжения
MASTER DESA - тепловентиляторы, нагреватели воздуха
MEIBES - солнечные коллектора, насосные группы
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PANASONIC - кондиционеры сплит-системы
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки, бойлеры, водонагреватели
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
RODA - твердотопливные котлы
SALICRU - источники бесперебойного питания
SALMSON - насосы циркуляционные
SALUS CONTROLS - регуляторы и автоматика для систем отопления
SCHULZ - теплоаккумулирующие емкости
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SMARTWAY - кондиционеры сплит-системы
SONNIGER - газовые тепловентиляторы
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TEPLOBAK - емкости аккумуляционные
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
THERMONA - газовые, электрические и твёрдотопливные котлы, каскадные котельные, солнечные системы
UFO - инфракрасные обогреватели, вентиляторы
UNICAL - котлы стационарные водогрейные
VENTURA - аккумуляторы для ИБП
VERIA - электрический теплый пол, кабели и маты
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
VTS - тепловые завесы
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции, промышленные насосы
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты
КИЕВ
(044) 362-15-30
(067) 538-63-00 Viber, Telegram 

ЧЕРКАССЫ
(0472) 65-95-77
(067) 538-63-00 Viber, Telegram 

E-mail: info@teplo.com

доставка по Украине.

СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ


Подписывайтесь на наши каналы, следите за новостями, получайте свежую информацию об акциях и скидках.

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Ключевые слова

Полный список тематических подборов


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
"Енергозберігаючі технології BAXI"

"Поймать снежинку на подлете" (статья компании "DEVI")

"Захист трубопроводiв вiд замерзання" (Журнал «М+Т» 04.2005)(укр)

Твёрдотопливные котлы PROTHERM "КАПИБАРА" SOLITECH PLUS - новинка от компании PROTHERM (Статья Сен-Окт 2009 "АКВА-ТЕРМ")

"REGULUS®-system: генератор позитивної енергії" ("М+Т", №04.2005)

"Гідравлічна та економічна одно- та двотрубних систем водяного опалення", ("Данфосс INFO", №01.2005)

"Обогрев животных на фермах и в животноводческих комплексах" (по матер. ЗАО "Купол-Старки")

"Как выбрать водонагреватель?" (по материалам компании "Водная Техника")

"Получит ли мороз-воевода генеральские лампасы?" (© Литвинчук Маркетинг)

"Новий терморегулятор з таймером для "теплої підлоги""


Все статьи и обзоры...

Если Вы заметили в тексте на сайте ошибку, пожалуйста выделите её мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Система Orphus

  Top100+ :: TEPLO.com   <Журнал С.О.К. - Сантехника, Отопление, Кондиционирование> ТеплоВики
энциклопедия
отопления
  SpyLOG Rated by MyTOP Rambler's Top100

Киев - Винница - Днепропетровск - Донецк - Житомир - Запорожье - Ивано-Франковск - Кировоград - Луганск - Луцк - Львов - Николаев - Одесса - Полтава - Ровно - Симферополь - Сумы - Тернополь - Ужгород - Харьков - Херсон - Хмельницкий - Черкассы - Чернигов - Черновцы


Интернет-магазин | Скидка 5% | Статьи | Галерея | Монтаж | Документация | Форум | Топ 100 | Промышленное оборудование | Модульные котельные | Поквартирное отопление | Как купить | Доставка | Ссылки | Новости | О нас | Сервисные центры | Карта сайта

Авторское право ТеплоКом © 2004-2021. Все права защищены.
Разработка ® Denis A. Cherkasov