Акция: Купить котел, насос, конвектор, теплый пол, водонагреватель, радиатор, кондиционер со СКИДКОЙ 5%
Теплогенераторные модули, отопление, Аргус-сервис
Teplocom Car Logo
Интернет-магазин Скидка 5% + Промышленное Доставка и оплата Статьи Модульные котельные Купить в кредит Дропшиппинг О нас
Киев: (044) 362-4000, (067) 472-0377
 Статья детально

Westen — репутація понад усе (Стаття "М+Т", №10,2008,)
Статья из раздела: Статьи про оборудование: WESTEN

Информация: Котел газовый, Котел газовый настенный

Перейти к описанию торговой марки WESTEN (Вестен)


Котли Westen з'явилися в Україні в 2002 році. Ринок швидко зростав, споживачі охоче купували котли відомих і шанованих торгових марок Juncers, Vaillant, Viessmann, Buderus: аргумент «німецька якість» працював безвідмовно. Обираючи постачальника, молода компанія «Хот-Велл» ставила амбіційну мету — потіснити лідерів і побудувати стійкий, прибутковий бізнес. Для досягнення мети азарту й енергії було недостатньо. Потрібно було сформувати бачення, яке принесе успіх, знайти однодумців серед українських підприємців і, головне, обрати торгову марку, яка дозволить це бачення реалізувати. Торгова марка Westen якнайкраще дозволяла реалізувати цю мету. Зважте самі: якість гарантує найбільший в Італії виробник Baxi S.p.A., гучне ім'я та біографія з майже віковою історією, відмінний модельний ряд, ексклюзивне право розповсюдження і... невисока популярність в Україні.
Для нас було дуже важливо написати історію марки в Україні «з чистого аркушу», й основну ставку ми зробили на її репутацію. Пам'ятаєте: «Спочатку ти працюєш на репутацію, а потім репутація працює на тебе»?
Починали з ідеального бачення. Тривіальне питання «Чого бажає жінка?» ми трансформували в низку питань: «Чого бажає підприємець?», «Чого бажає продавець?», «Чого бажає сервісний фахівець?». Виявилося, що не так вже й багато:
  • марку, на якій можна заробляти;
  • марку, яку легко продавати;
  • марку, яку легко обслуговувати;
  • марку, з якою не буває проблем після продажу;
  • марку, з якою цікаво працювати.
Переглянувши цей перелік, ми зрозуміли, що позначили основні вектори розвитку нашої компанії як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Сталося так, що при опрацюванні стратегії роботи з торговою маркою Westen ми сформулювали головні принципи, які визначають обличчя компанії «Хот-Велл».
Від самого початку ми розуміли, що ми можемо бути успішними і сильними тільки з успішними і сильними партнерами, які так само, як і ми, оцінюють ситуацію і бачать перспективи роботи на ринку котельного обладнання.
Постійний інформаційний обмін, який охоплює аналіз європейського й українського ринку, обговорення актуальних регіональних проблем, навчання передовим методам управління продажем і сервісом, дозволяє уникнути демпінгу по марці і втягнення в цінові війни. Протягом усього періоду роботи з маркою ми зберігаємо прибутковість, яка забезпечує розвиток нашого бізнесу та бізнесу наших партнерів.
   Коротка біографічна довідка
Торгова марка
Westen носить ім'я засновників заводу в Бассано дель Гоаппа — австрійців Адольфо і Августо Вестен. З 1925 року на заводі виробляють радіатори, електричні накопичувальні водонагрівачі і сантехнічне обладнання. У 70-і роки на заводі був розроблений перший опалювальний котел. Після повномасштабної модернізації завод Baxi S.p.A. — найбільший в Італії та Європі виробник настінних газових котлів.
Котли під TM Westen, виготовлені на заводі Baxi S.p.A., продаються у 60 країнах світу. Найбільші ринки збуту — Іспанія, Аргентина, Угорщина, Румунія, Греція, Україна.
  Розвиваючи компанію, ми насамперед розвиваємо сервісну складову. При цьому ми постійно додаємо нового сенсу у саме поняття «сервіс». Окремо ми виділяємо сервіс для кінцевого споживача і сервіс для наших партнерів, який передбачає підготовку обладнання перед продажем, постійне вдосконалення логістики і документообігу, грамотну маркетингову стратегію.
Особливу увагу ми приділяємо програмам лояльності для партнерів. Це не лише бонуси і призи, якими ТМ Western заохочує найбільш високопрофесійних і активних продавців та сервісних фахівців, а й системне навчання.
Протягом декількох років компанія «Хот-Велл» та Baxi S.p.A. запрошують партнерів, які працюють з торговою маркою Westen, на завод в Бассано дель Граппа. Кожного року завод відвідують близько ЗО осіб. Для нас дуже важливо, щоб менеджери і продавці, які працюють з торговою маркою, «відчули на дотик» високі технології та переконалися у тому, що всі без винятку котли Westen виробляються саме на цьому заводі.
Під час візиту наші партнери можуть ознайомитися із системою контролю якості, яка впроваджена на Baxi S.p.A. Абсолютно всіх відвідувачів вражає той факт, що кожен котел проходить випробування на відповідність нормативам за ста параметрами. У програму туру обов'язково входить відвідування Венеції.
Зворотний зв'язок з нашими партнерами і клієнтами є для нас постійним стимулом для інновацій та змін. З жовтня 2008 року інформаційну підтримку торгової марки Westen здійснює сучасний Call Center.
Змінюється не лише компанія. Адекватно реагує на зміну ринкової кон'юнктури і сама торгова марка Westen. Вилучається з асортименту проста і функціональна модель Energy. Котел Star, який себе відмінно зарекомендував, замінить більш сучасний Star Digit — модель з рідкокристалічним дисплеєм. Зростає популярність котла Pulsar, який поєднує у собі компактність Star Digit і багатофункціональність Quasar. Актуальною пропозицією українському споживачеві став високопродуктивний конденсаційний котел Novadens потужністю 28 кВт. Котли серії Novadens отримали чотири зірки за енергозбереження відповідно до європейського СЕ/92/42. Порівняно з традиційними котлами вони забезпечують енергозбереження до 35% на рік.
При розробці нових моделей обладнання фахівці Baxi S.p.A. головну увагу приділяють забезпеченню максимальної безпеки та комфорту під час експлуатації. Це передбачає простоту керування роботою котла, багатофункціональність, економічність, наявність системи самодіагностування. Котли Westen відповідають усім цим вимогам, а за набором функцій перевершують аналогічні моделі у своїй ціновій групі. У конструкції котлів використовуються комплектуючі світових лідерів — Honeywell, SIT, Grundfos, MVL, Natalinі, Fime.
Сьогодні можна впевнено говорити про те, що під новою торговою маркою Westen подані передові і масові моделі газових котлів Baxi S.p.A. Модельний ряд торгової марки — своєрідний топ-лист. Якщо вам потрібно зробити експрес-аналіз ринку, щоб відповісти на запитання «Що найкраще продається (або продаватиметься) в Україні?», просто візьміть останній буклет Westen.
За час експлуатації в Україні котли Westen зарекомендували себе як якісна і надійна техніка, чудово адаптована до вимог експлуатації в нашій країні. Котли Westen стійко працюють при зниженому тиску газу і води, нестабільній напрузі в мережі електроживлення. Вони безвідмовно працюють у регіонах із жорсткою водою — в Криму і на Західній Україні, а також відмінно себе про¬явили в умовах суворої зими 2005 року на північному сході України. Згідно зі статистикою сервісних спеціалістів котли Westen мають найменший показник поломок — до 2%. «Техніка, яка не ламається», — такі відгуки отримали котли Westen від наших головних експертів — працівників сервісних служб.
Бездоганна репутація — важлива конкурентна перевага торгової марки Westen. Під цією маркою представлена високоякісна опалювальна техніка «Made in ltaly» з відмінною сервісною підтримкою і схвальними рекомендаціями від провідних спеціалістів у галузі теплопостачання.
Щойно на ринку з'являються новинки, ми щоразу коригуємо свої дії. Процес дуже динамічний, творчий і результативний. Ми пишаємося тим, що зробили, і з оптимізмом дивимося у майбутнє, яке ми, безумовно, пов'язуємо із маркою Westen

(Стаття "М+Т", №10,2008, Віталій Штефан, генеральний директор Дистрибуційної компанії «Хот-Велл»)

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: WESTEN
 · "Котлы WESTEN"
 · "WESTEN -нова зірка в сузір'ї ВАХІ" ("М+Т", №07.2002)
 · Westen — репутація понад усе (Стаття "М+Т", №10,2008,)

 Каталог товаров
·  Вентиляторы
·  Ветрогенераторы
·  Водонагреватели бойлеры
·  Газовая запорно-регулирующая арматура
·  Горелки газовые
·  Дизельные генераторные установки
·  Запасные части для котлов
·  Запасные части и комплектующие для насосов
·  Инфракрасный обогрев
·  Камины
·  Колонки водонагреватели
·  Конвекторы
·  Кондиционеры
·  КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
·  Модульные котельные газовые и твердотопливные
·  Нагревательный кабель, мат - Теплый пол
·  Насосы
·  Осушители воздуха
·  Очистители воздуха
·  Полотенцесушители
·  Преобразователи частоты
·  Проектирование внутренних инженерных систем
·  Радиаторы
·  Расширительные баки, баки-аккумуляторы
·  Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
·  Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
·  Солнечные установки (Гелиосистемы)
·  Стабилизаторы напряжения, инверторы и ИБП
·  Тепловентиляторы
·  Тепловые завесы
·  Теплообменники
·  Трубопроводная арматура (запорная)
·  Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса

 Торговые марки
Все торговые марки

AE TECHNLOGY - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AIRWELL - кондиционеры сплит-системы
ALF - инфракрасные обогреватели
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ARISTON - водонагреватели электрические накопительные
ATLANTIC - электрические конвекторы
ATMOS - котлы твердотопливные, котлы пиролизные
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BALLU - осушители воздуха
BAXI - котлы газовые
BIASI - газовые настенные и стационарные (напольные) котлы
BIOKAITRA - пеллетные котлы
BONGIOANNI - газовые котлы
BOSCH - колонки, газовые, твёрдотопливные и конденсационные котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
BURGMANN - торцевые уплотнения
CHAFFOTEAUX & MAURY - газовые, конденсационные котлы, водонагреватели, колонки
CHALLENGER - аккумуляторы для ИБП
CUMMINS - дизельные генераторные установки
DAIKIN - кондиционеры, очистители воздуха
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
ECOR PRO - осушители воздуха
ECOSOFT - системы фильтрации воды и водоподготовки
EKOTEZ - осушители воздуха
ELEKS - стабилизаторы напряжения
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
EXA-POWER - инверторы напряжения и ИБП
FERROLI - газовые и твердотопливные котлы
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
FUJITSU - кондиционеры, очистители воздуха
GALANZ - кондиционеры сплит-системы
GESAN - дизельные генераторные установки
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HARGASSNER - твёрдотопливные пеллетные котлы
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
HYUNDAI - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
IMMERGAS - газовые котлы
IMP PUMPS - циркуляционные насосы для систем отопления и водоснабжения
INTERPUMP - насосы высокого давления для автомоек
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KLIMA HITZE - бойлеры водонагреватели навесные
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KRIGER - котлы твёрдотопливные стальные
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
LECHMA - каминные топки с водяным контуром, камины
LOGICPOWER - стабилизаторы напряжения
MASTER DESA - тепловентиляторы, нагреватели воздуха
MEIBES - солнечные коллектора, насосные группы
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PANASONIC - кондиционеры сплит-системы
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки, бойлеры, водонагреватели
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
RODA - твердотопливные котлы
SALICRU - источники бесперебойного питания
SALMSON - насосы циркуляционные
SALUS CONTROLS - регуляторы и автоматика для систем отопления
SCHULZ - теплоаккумулирующие емкости
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SMARTWAY - кондиционеры сплит-системы
SONNIGER - газовые тепловентиляторы
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TEPLOBAK - емкости аккумуляционные
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
THERMONA - газовые, электрические и твёрдотопливные котлы, каскадные котельные, солнечные системы
UFO - инфракрасные обогреватели, вентиляторы
UNICAL - котлы стационарные водогрейные
VENTURA - аккумуляторы для ИБП
VERIA - электрический теплый пол, кабели и маты
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
VTS - тепловые завесы
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции, промышленные насосы
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты
КИЕВ
доставка по Украине
доставка по Киеву 

(044) 362-4000
(044) 362-7000
(044) 362-1530
(067) 474-02-06 Оптовый
(067) 472-03-77 Розничный
E-mail: info@teplo.com

ЧЕРКАССЫ
(0472) 65-95-77
(067) 538-63-00 Viber, Telegram 

СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ


Подписывайтесь на наши каналы, следите за новостями, получайте свежую информацию об акциях и скидках.

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Ключевые слова

Полный список тематических подборов


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
"Часто задаваемые ВОПРОСЫ по водонагревательному оборудованию" (компания "Греса")

“Установите систему «Теплый пол» DEVI. Вы это заслужили.” (Приложениe к “НАТАЛИ” – “Дом” 07.2003)

"Тепла пiдлога – спецiально для дерев’яних покриттiв" (Журнал «М+Т» 02.2005)(укр)

Новый терморегулятор "DANFOSS" ("Данфосс INFO", №4.2008)

"Как правильно выбрать и смонтировать батареи водяного отопления" (по материалам "Геркон-Сервис")

Система ультрафільтрації для басейнів (М+Т, №06.2007)

"Как нам обустроить коттеджи?" (© "Литвинчук Маркетинг")

"Отвод продуктов сгорания"

"Лучшие из лучших" (Журнал "С.О.К." 15.04.2005)

"Кабельные системы отопления «Теплый пол»" (Журнал "С.О.К." 5(17)/2005)


Все статьи и обзоры...

Если Вы заметили в тексте на сайте ошибку, пожалуйста выделите её мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Система Orphus

  Top100+ :: TEPLO.com   <Журнал С.О.К. - Сантехника, Отопление, Кондиционирование> ТеплоВики
энциклопедия
отопления
  SpyLOG Rated by MyTOP Rambler's Top100

Киев - Винница - Днепропетровск - Донецк - Житомир - Запорожье - Ивано-Франковск - Кировоград - Луганск - Луцк - Львов - Николаев - Одесса - Полтава - Ровно - Симферополь - Сумы - Тернополь - Ужгород - Харьков - Херсон - Хмельницкий - Черкассы - Чернигов - Черновцы


Интернет-магазин | Скидка 5% | Статьи | Галерея | Монтаж | Документация | Форум | Топ 100 | Промышленное оборудование | Модульные котельные | Поквартирное отопление | Как купить | Доставка | Ссылки | Новости | О нас | Сервисные центры | Карта сайта

Авторское право ТеплоКом © 2004-2021. Все права защищены.
Разработка ® Denis A. Cherkasov