Акция: Купить котел, насос, конвектор, теплый пол, водонагреватель, радиатор, кондиционер со СКИДКОЙ 5%
Теплогенераторные модули, отопление, Аргус-сервис
Teplocom Car Logo
Интернет-магазин Скидка 5% + Промышленное Доставка и оплата Статьи Модульные котельные Купить в кредит Дропшиппинг О нас
Киев: (044) 362-4000, (067) 472-0377
 Статья детально

"Нове ім’я в сім’ї Wilo" ("М+Т" №02.2003)
Статья из раздела: Статьи про оборудование: WILO

Информация: Насос циркуляционный, Котел, Котел отопительный, Котел отопления, Котел газовый отопления, Котел настенный, Котел напольный, Котел на твердом топливе, Котел пиролизный, Котел пеллетный, Котел куплю, Котел купить, Насос, Насос водяной, Насос Wilo

Перейти к описанию торговой марки WILO (ВИЛО)
Застосування передових технологій виробництва та високопрофесійний підхід до виготовлення кожної одиниці обладнання, чи то свердловинна, чи дренажна або каналізаційна помпа, струминний аератор або мішалка, є відмітними рисами нової ланки концерну WILO AG – компанії EMU GmbH

Назву компанії EMU GmbH засновники Крістіан Етчель та Карл Майєр склали із перших літер своїх прізвищ і першої літери основного напрямку виробництва – Unterwasserpumpen (нім. занурювальні помпи).

Понад чотири десятиріччя компанія виробляє свердловинні помпи для водопостачання, постійно вдосконалюючи конструкцію, технологію виробництва, застосовуючи нові зносостійкі матеріали. Та висока якість, яку замовник зараз може знайти в помпах EMU, є результатом інтенсивних розробок в області виготовлення занурювальних помп у тісній співпраці з філіалом компанії – фірмою E+M Bohr GmbH, яка займається бурінням свердловин і встановленням свердловинних помп.

Cвердловинні помпи

EMU виробляє свердловинні помпи діаметром від 4 до 24" з максимальною продуктивністю до 2000 м3/год і максимальним напором до 600 м, оснащені занурювальними електродвигунами власного виробництва потужністю від 0,3 до 600 кВт. Залежно від типу виконання ці помпи застосовуються у найрізноманітніших областях промисловості й комунального господарства. Наприклад, конструкція у спеціальному кожусі для вертикального або горизонтального «сухого» монтажу застосовується для підвищення тиску у мережах централізованого водопостачання, в установка пожежогасіння, очищення води. Стандартне занурювальне виконання використовується для свердловинного водопостачання, зниження та контролю рівня ґрунтових вод у громадському будівництві, для відкачування ґрунтових вод із шахт у видобувній промисловості; занурювальне виконання з гідравлічною частиною із бронзи дозволяє застосовувати помпи EMU для перекачування морської води на нафтодобувних платформах, у портах тощо.

Помпи для дренажу та відведення каналізаційних стоків

Основою концепції EMU у цьому напрямку є створення якомога повнішого ряду обладнання, що розширює можливість вибору для кінцевого замовника. Каналізаційні помпи EMU застосовуються для переміщення стоків до очисних споруд, для очищення пісковловлювачів, перекачування сирого мулу, рециркуляції мулу та переміщення твердого осаду до установок зневоднення. Дренажні помпи EMU призначені для перекачування як чистої, так і дуже забрудненої води, в тому числі з абразивними включеннями, на об'єктах видобувної промисловості, будівельних майданчиках, для відкачування ґрунтових вод із підвалів та резервуарів, на автомийках, а також для фонтанів. Компанія виробляє помпи для відведення стоків приєднувальним діаметром від R 2" до DN 600 і потужністю від 1 до 600 кВт. Максимальна продуктивність досягає значення 8000 м3/год, а максимальний напір – 100 м.

Існує як серійне виробництво помп цього напрямку, так і виконання відповідно до вимог замовника, причому модульна конструкція каналізаційних помп EMU дозволяє на основі занурювального електродвигуна комбінувати гідравлічну частину з одно- та багатоканальним, вільнопотоковим, шнековим робочим колесом або робочим колесом пропелерного типу. Спеціальне керамічне покриття поверхонь корпусу помпи та робочого колеса захищає гідравліку від корозії та негативного впливу абразивних часток. Запатентований склад цього покриття відрізняється від аналогічних пропозицій тим, що не має пор. Таким чином запобігається виникнення мікротріщин. Високе клеюче зусилля у комбінації з безповітряним методом напилювання (що у свою чергу дає змогу уникнути виникнення раковин) забезпечує ударостійкість та відмінні характеристики при впливі агресивних середовищ. Для захисту робочого колеса від дії абразивних включень застосовується особливий матеріал, з якого його виготовлено, – абразит, що являє собою вибілений чавун із 23-відсотковим вмістом хрому. Саме такий вміст хрому, як показала практика, є граничним за насиченням для чавуну, і при ньому досягається найвища зносостійкість матеріалу. Ще однією інновацією є встановлення блокового картриджного ущільнювача для занурювальних фекальних помп. Така конструкція дозволяє захистити ущільнювальні поверхні від впливу абразивних часток, спростити процес заміни ущільнювача, виключити можливість неправильного монтажу або пошкодження торцевого ущільнювача під час ремонту або сервісного обслуговування помпи. Крім захисту гідравлічної частини від шкідливого впливу перекачуваного середовища занурювальні помпи мають цілий комплекс функцій і пристроїв захисту двигуна, спрямованих на запобігання перегріванню обмоток та міжвиткового короткого замикання. Датчики вологості фіксують появу води у масляній камері й подають сигнал про початок витоку перекачуваної рідини через торцевий ущільнювач; термодатчики, встановлені в обмотках двигуна, налаштовані на номінальну температуру і при її підвищенні подають команду про негайне відключення живлення; датчик тиску у верхній частині камери двигуна спрацьовує при перевищенні номінального тиску, що виникає при перегріванні масла, яким заповнений двигун, або при виділенні газу у випадку міжвиткового замикання; термопара може вимірювати температуру як обмоток, так і упорного підшипника і за допомогою індикаторного реле видавати інформацію обслуговуючому персоналу.

Обладнання для очисних споруд

Компанія EMU виробляє широку гаму обладнання для очисних споруд: занурювальні помпи зі скаламучувальною насадкою для встановлення у пісковловлювачах; струминні аератори, що забезпечують ефективну передачу кисню у стічні води й одночасне перемішування вмісту аеротенка; рециркуляційні помпи пропелерного типу великої продуктивності для здійснення циркуляції стоків, що містять нітрати, та активного мулу у циклі «нітрифікація–денітрифікація», а також для створення штучних течій у паркових водоймищах. На особливу увагу заслуговують занурювальні мішалки для гомогенізації та суспендування стоків в аеротенках і денітрифікаційних резервуарах. Високий вміст твердих включень, які осідають на стінках та дні резервуара, призводить до того, що резервуар біологічного очищення потребує періодичних технологічних перерв для видалення осаду. Застосування занурювальних мішалок дає змогу заощадити кошти за рахунок зменшення часу простоїв, забезпечуючи безперервну експлуатацію очисних споруд. У виробничій програмі EMU наявні мішалки з діаметром пропелера до 2,4 м і потужністю двигуна до 18,5 кВт. Виконання пропелера із поліуретану дозволило оптимізувати форму потоку і за рахунок мінімізації втрат зменшити потужність двигуна. Крім того, застосування планетарного редукторного механізму дає змогу у допустимих межах регулювати швидкість потоку мішалки на місці встановлення.

Продукція компанії EMU – це високоякісні помпи й обладнання, яке забезпечує економію енергії і тривалий термін експлуатації. Це різноманітність технічних рішень, що дозволяє досягти оптимального результату. Це постійне вдосконалення технології виробництва, майстерності фахівців, вироблюваної продукції. Це ваш партнер у всьому, що стосується води..."Нове ім’я в сім’ї Wilo"
(журнал "М+Т" №02.2003)
За матеріалами, наданими компанією «Віло Україна»

Перейти до насосного обладнання...

 Все статьи по данной тематике
Статьи про оборудование: WILO
 · WILO-Stratos у дії (Стаття "М+Т", №07,2004, ВІЛО УКРАЇНА, Представництво у Києві)
 · Wilo - розумний ПІДХІД до водовідведення (Стаття "М+Т", №04,2004)
 · Насос допоможе заощадити (СтаттяМ+Т, №10,2007, Геннадій Поберезніченко, керівник регіональних продажів "ВІЛО Україна")
 · Насосне обладнання у сучасних системах ОВК (Стаття "М+Т",№01,2008, Володимир Мирошко, регіональний представник «ВІЛО Україна»)
 · Насоси, готові до майбутнього
 · "IL, BL, DL – новi циркуляцiйнi помпи WILO" ("М+Т" №07.2001)
 · "Станцiї пожежогасiння WILO" ("М+Т" №08.2001)
 · "Обладнання для відведення стоків" ("М+Т" №01.2001)
 · "Автоматика керування помпами" ("М+Т" №05.2001)
 · "Високоефективні помпи з низьким споживанням електроенергії" ("М+Т" №01.2002)
 · "Помпи WILO для стічних вод" ("М+Т" №02.2002)
 · "Водопостачання в заміському будинку" ("М+Т" №03.2002)
 · "Досконалість не тільки в помпах" ("М+Т" №04.2002)
 · "Електронне регулювання циркуляційних помп" ("М+Т" №06.2002)
 · "Ефективність систем керування" ("М+Т" №07.2002)
 · "Вибрати помпу нескладно" ("М+Т" №01.2003)
 · "Нове ім’я в сім’ї Wilo" ("М+Т" №02.2003)
 · "Автономне водопостачання" ("М+Т" №03.2003)
 · "Wilo − новини" ("М+Т" №04.2003)
 · "Напередодні опалювального сезону: Новинки від Wilo" ("М+Т" №06.2003)
 · "Reflex Variomat – підтримування тиску i не тільки..." ("М+Т" №01.2004)
 · "Wilo – індивідуальні рішення" ("М+Т" №02.2004)

 Каталог товаров
·  КОТЛЫ ОТОПИТЕЛЬНЫЕ
·  Насосы
·  Колонки водонагреватели
·  Камины
·  Тепловые насосы
·  Конвекторы
·  Водонагреватели бойлеры
·  Тепловентиляторы
·  Инфракрасный обогрев
·  Нагревательный кабель, мат - Теплый пол
·  Модульные котельные газовые и твердотопливные
·  Газовая запорно-регулирующая арматура
·  Тепловые завесы
·  Фильтры очистки воды, системы обратного осмоса
·  Расширительные баки, баки-аккумуляторы
·  Горелки газовые
·  Осушители воздуха
·  Ветрогенераторы
·  Солнечные установки (Гелиосистемы)
·  Вентиляторы
·  Дизельные генераторные установки
·  Запасные части и комплектующие
·  Стабилизаторы напряжения, инверторы и ИБП
·  Кондиционеры
·  Очистители воздуха
·  Полотенцесушители
·  Преобразователи частоты
·  Радиаторы
·  Регуляторы, автоматика для отопления и водоснабжения
·  Сепараторы воздуха и шлама, гидрострелки
·  Теплообменники
·  Трубопроводная арматура (запорная)
·  Проектирование внутренних инженерных систем
·  Снято с производства

 Торговые марки
Все торговые марки

AE TECHNLOGY - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
AIRELEC BASIC - электрические конвекторы
AIRWELL - кондиционеры сплит-системы
ALF - инфракрасные обогреватели
AMCOR - осушители воздуха
AQUAFILTER - фильтры
ARISTON - водонагреватели электрические накопительные
ATLANTIC - электрические конвекторы
ATMOS - котлы твердотопливные, котлы пиролизные
ATOLL - фильтры систем обратного осмоса
BALLU - осушители воздуха
BAXI - котлы газовые
BIASI - газовые настенные и стационарные (напольные) котлы
BIOKAITRA - пеллетные котлы
BONGIOANNI - газовые котлы
BOSCH - колонки, газовые, твёрдотопливные и конденсационные котлы
BUDERUS - газовые и твёрдотопливные котлы, водонагреватели
BURGMANN - торцевые уплотнения
CHAFFOTEAUX & MAURY - газовые, конденсационные котлы, водонагреватели, колонки
CHALLENGER - аккумуляторы для ИБП
CUMMINS - дизельные генераторные установки
DAIKIN - кондиционеры, очистители воздуха
DAKON - твёрдотопливные пиролизные котлы
DANFOSS - трубопроводная (запорная) арматура, терморегуляторы, автоматика
DEVI - электрический теплый пол, защита от льда, полотенцесушители...
DREIZLER - горелки газовые
E.C.A. - котлы газовые, конденсационные, твёрдотопливные
ECO - инфракрасные обогреватели
ECOR PRO - осушители воздуха
ECOSOFT - системы фильтрации воды и водоподготовки
EKOTEZ - осушители воздуха
ELEKS - стабилизаторы напряжения
EMU-WILO - насосы погружные, промышленные насосы
EUROHEAT VOLCANO - тепловые вентиляторы и завесы
EUROTHERM-КОЛВИ - котлы твёрдотопливные стальные, аккумуляционные ёмкости
EXA-POWER - инверторы напряжения и ИБП
FERROLI - газовые и твердотопливные котлы
FLAMINGO - электрические конвекторы
FLAMINGO-AERO - ветрогенераторы
FLOWAIR - тепловые вентиляторы
FRICO - инфракрасные обогреватели, тепловые завесы, тепловентиляторы...
FUJITSU - кондиционеры, очистители воздуха
GALANZ - кондиционеры сплит-системы
GESAN - дизельные генераторные установки
GRUNBECK - фильтры, системы обратного осмоса
HARGASSNER - твёрдотопливные пеллетные котлы
HERMANN - газовые котлы
HOTWELL - газовые промышленные котлы
HYUNDAI - преобразователи частоты, регулируемые электроприводы
IMMERGAS - газовые котлы
IMP PUMPS - циркуляционные насосы для систем отопления и водоснабжения
INTERPUMP - насосы высокого давления для автомоек
JUNKERS - газовые котлы, колонки (водонагреватели)
KERMI - стальные радиаторы
KLIMA HITZE - бойлеры водонагреватели навесные
KORAD - стальные радиаторы
KORADO - стальные радиаторы
KRIGER - котлы твёрдотопливные стальные
KROMSCHRODER (ELFATHERM) - регуляторы, датчики для отопленияи водоснабжения
LECHMA - каминные топки с водяным контуром, камины
LOGICPOWER - стабилизаторы напряжения
MASTER DESA - тепловентиляторы, нагреватели воздуха
MEIBES - солнечные коллектора, насосные группы
MOEL - инфракрасные обогреватели
NAVIEN - Газовые навесные котлы
PANASONIC - кондиционеры сплит-системы
PROTHERM - газовые, электрические и твёрдотопливные котлы, бойлеры
PROTON - тепловентиляторы, системы воздушного отопления
REFLEX - расширительные баки, бойлеры, водонагреватели
REGULUS - медно-алюминиевые радиаторы
ROBUR - газовые тепловые вентиляторы
RODA - твердотопливные котлы
SALICRU - источники бесперебойного питания
SALMSON - насосы циркуляционные
SALUS CONTROLS - регуляторы и автоматика для систем отопления
SAUNIER DUVAL - газовые котлы
SCHULZ - теплоаккумулирующие емкости
SEEPEX - шнековые насосы промышленные
SEITRON - термостаты электромеханические, хроностаты цифровые программируемые
SINPRO - блоки, источники бесперобойного питания
SMARTWAY - кондиционеры сплит-системы
SONNIGER - газовые тепловентиляторы
SPIROVENT - сепараторы воздуха и шлама, воздухоотводчики
STROPUVA - котлы твёрдотопливные
SWEP - теплообменники пластинчатые паяные
TEPLOBAK - емкости аккумуляционные
THERMAKS - теплообменники пластинчатые разборные
THERMONA - газовые, электрические и твёрдотопливные котлы, каскадные котельные, солнечные системы
UFO - инфракрасные обогреватели, вентиляторы
UNICAL - котлы стационарные водогрейные
VAILLANT - котлы газовые, водонагреватели электрические проточные
VENTURA - аккумуляторы для ИБП
VERIA - электрический теплый пол, кабели и маты
VIADRUS - котлы промышленные газовые, твёрдотопливные, универсальные
VIESSMANN - газовые котлы...
VOLTER - стабилизаторы напряжения
VTS - тепловые завесы
WEISHAUPT - горелки газовые
WESTEN - котлы
WILO - насосы циркуляционные, глубинные, дренажные, насосные станции, промышленные насосы
АРГУС-СЕРВИС - блочные котельные ТМ (теплогенераторы модульные)
КОЛВИ - котлы газовые жаротрубные
КОНВЕКТОР - конвекторы в пол

 Поиск по сайту
Искать:

 Контакты
КИЕВ
доставка по Украине
доставка по Киеву 
- бесплатная
от 4000 грн

(044) 362-4000
(044) 362-7000
(044) 362-1530
(067) 470-0354 Оптовый 
(067) 472-0377 Розничный
(067) 474-0206 Розничный
E-mail: info@teplo.com

ЧЕРКАССЫ
(0472) 33-00-50
(0472) 33-00-60 (факс)
(067) 470-3148 

СОЦИАЛЬНЫЕ СЕТИ


Подписывайтесь на наши каналы, следите за новостями, получайте свежую информацию об акциях и скидках.

 Мой заказ
Для того, чтобы оформить заказ, Вам необходимо сначала выбрать интересующие Вас товары, нажимая кнопку "Купить!". Затем Вы сможете распечатать эту выборку или сформировать заказ.

 Ключевые слова

Полный список тематических подборов


 Фото из галереи

Посмотреть все фото

 Статьи и обзоры
"Viessmann — хронология успеха (Первая половина 20-го века)" (Журнал "С.О.К." 09.2003)

"Получит ли мороз-воевода генеральские лампасы?" (© Литвинчук Маркетинг)

"Конденсаційні настінні котли Junkers"

"Ефективність систем керування" ("М+Т" №07.2002)

Воздушный обогрев складских помещений и ангаров с помощью нагревателей MASTER (компания Desa)

Тепловые насосы "Danfoss" ("Данфосс INFO" №1,02.2009)

"Монтаж и эксплуатация биметаллических радиаторов ТЕМАКС" (сайт компании "Интерметалл")

"Энергетический паспорт здания" (Журнал "С.О.К." 10.01.2005)

"«Danfoss» укрепляет свои позиции на рынке тепловых насосов" ("Данфосс INFO", №2.2007)

Обладнання для нагрівання господарчо-питної води (Стаття"М+Т", №02,2005, Роберт Вайдер)


Все статьи и обзоры...

Если Вы заметили в тексте на сайте ошибку, пожалуйста выделите её мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Система Orphus

  Top100+ :: TEPLO.com   <Журнал С.О.К. - Сантехника, Отопление, Кондиционирование> ТеплоВики
энциклопедия
отопления
  SpyLOG Rated by MyTOP Rambler's Top100

Киев - Винница - Днепропетровск - Донецк - Житомир - Запорожье - Ивано-Франковск - Кировоград - Луганск - Луцк - Львов - Николаев - Одесса - Полтава - Ровно - Симферополь - Сумы - Тернополь - Ужгород - Харьков - Херсон - Хмельницкий - Черкассы - Чернигов - Черновцы


Интернет-магазин | Скидка 5% | Статьи | Галерея | Монтаж | Документация | Форум | Топ 100 | Промышленное оборудование | Модульные котельные | Поквартирное отопление | Как купить | Доставка | Ссылки | Новости | О нас | Сервисные центры | Карта сайта

Авторское право ТеплоКом © 2004-2020. Все права защищены.
Разработка ® Denis A. Cherkasov